Yoast SEO (for WordPress) - en to nl translation catalogue (883 entries)

en: "Max entries per sitemap page" should be a positive number, which %s is not. Please correct.
nl: 'Maximumaantal regels per sitemappagina' moet een positief getal zijn, maar %s is dit niet. Graag corrigeren.

en: %1$d of the paragraphs contains more than the recommended maximum of %2$d words. Are you sure all information is about the same topic, and therefore belongs in one single paragraph? | %1$d of the paragraphs contain more than the recommended maximum of %2$d words. Are you sure all information within each of these paragraphs is about the same topic, and therefore belongs in a single paragraph?
nl[0]: %1$d paragraaf bevat meer dan het aanbevolen maximum van %2$d woorden. Bedenk goed of alle zinnen in deze paragraaf over hetzelfde onderwerp gaan en dus in dezelfde paragraaf horen.
nl[1]: %1$d van de paragrafen bevatten meer dan het aanbevolen maximum van %2$d woorden. Bedenk goed of alle zinnen per paragraaf over hetzelfde onderwerp gaan en dus in dezelfde paragraaf horen.

en: %1$d of the paragraphs is too short. | %1$d of the paragraphs are too short.
nl[0]: %1$d van de alinea is te kort.
nl[1]: %1$d van de alinea's is te kort.

en: %1$d of the subheadings is followed by more than the recommended maximum of %2$d words. Try to insert another subheading. | %1$d of the subheadings are followed by more than the recommended maximum of %2$d words. Try to insert additional subheadings.
nl[0]: %1$d ondertitel wordt gevolgd door meer dan %2$d woorden, het maximaal aanbevolen aantal. Probeer een ondertitel toe te voegen in de tekst.
nl[1]: %1$d van de ondertitels wordt gevolgd door meer dan %2$d woorden, het maximaal aanbevolen aantal. Probeer meer ondertitels toe te voegen.

en: %1$s Extensions
nl: %1$s-extensies

en: %1$s Meta Box
nl: %1$s-metabox

en: %1$s by %2$s
nl: %1$s bij %2$s

en: %1$s comes with a lot of features. You can enable / disable some of them below.
nl: %1$s heeft veel functies. Onderaan kun je enkele van deze functies aan- of uitzetten.

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
nl: %1$s heeft enkele zeer krachtige ingebouwde functies:

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je versie %2$s gebruikt van %3$s, update deze naar de nieuwste versie om compatibiliteitsproblemen te voorkomen.

en: %1$s detected you’re using a version of %2$s which is not compatible with %1$s. Please update %2$s to the latest version to use this feature.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een versie van %2$s gebruikt die niet compatibel is met %1$s. Update %2$s naar de nieuwste versie om deze functie te gebruiken.

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
nl: %1$s heeft automatisch vastgesteld of het de titels op je pagina's moet herschrijven. Als je denkt dat dat niet goed is en je weet wat je doet, dan kan je de instelling hier veranderen.

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
nl: %1$s is geen geldige keuze om aan te geven wie er toegang mag tot de instellingen van %2$s. De standaardwaarde is hersteld.

en: %1$s of %2$s done.
nl: %1$s van %2$s gedaan.

en: %1$s of the sentences contain a %2$stransition word%3$s or phrase, which is great.
nl: %1$s zinnen bevatten een %2$sovergangswoord%3$s of -zin, wat goed is.

en: %1$s of the sentences contain a %2$stransition word%3$s or phrase, which is less than the recommended minimum of %4$s.
nl: %1$s zinnen bevatten een %2$sovergangswoord%3$s of -zin. Dit is minder dan het aangeraden minimum van %4$s.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %5$s.
nl: %1$s van de woorden bevat %2$sover %3$s syllables%4$s, dit is minder of gelijk aan het aanbevolen maximum van %5$s.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is more than the recommended maximum of %5$s.
nl: %1$s van de woorden bevat %2$sover %3$s syllables%4$s, dit is meer dan het aanbevolen maximum van %5$s.

en: %1$s settings
nl: %1$s-instellingen

en: %1$s video tutorial
nl: %1$s video handleiding

en: %1$sPlease don't show me this notification anymore%2$s
nl: %1$sDeze notificatie niet meer tonen%2$s

en: %1$sYour homepage cannot be indexed by search engines%2$s. This is very bad for SEO and should be fixed.
nl: %1$sDe homepagina kan niet geïndexeerd worden door zoekmachines%2$s. Dit is erg slecht voor de SEO en moet opgelost worden.

en: %s &rsaquo; Configuration Wizard
nl: %s &rsaquo; Configuratie Wizard

en: %s Archive
nl: Archief %s

en: %s Archives
nl: %s Archieven

en: %s Breadcrumbs
nl: %s kruimelpad

en: %s Description
nl: Omschrijving %s

en: %s Image
nl: Afbeelding %s

en: %s License
nl: Licentie %s

en: %s Posts Overview
nl: %s berichtenoverzicht

en: %s Title
nl: Titel %s

en: %s does not seem to be a valid %s verification string. Please correct.
nl: %s is geen geldige %s verificatietekenreeks. Graag corrigeren.

en: %s does not seem to be a valid Twitter user-id. Please correct.
nl: De waarde %s is geen geldige Twitter-gebruikers-ID. Graag corrigeren.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
nl: %s is geen geldige URL. Graag corrigeren.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
nl: Het is niet mogelijk om %s te controleren op updates door de volgende foutmelding: <em>%s</em>

en: %s filter/action
nl: %s filter/actie

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
nl: Licentie %s is geactiveerd in het netwerk, neem contact op met de beheerder om de licentie te beheren.

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
nl: Licentie %s is geactiveerd in het netwerk, je kan de licentie beheren op de <a href="%s">licentiepagina van de netwerkbeheerder</a>.

en: %s notification | %s notifications
nl[0]: %s melding
nl[1]: %s meldingen

en: %s restored to default SEO settings.
nl: %s is hersteld naar standaard SEO instellingen.

en: %s, Author at %s
nl: %s, auteur op %s

en: %s: License Settings
nl: Licentie instellingen: %s

en: %sRenew your license now%s.
nl: %sDe licentie nu vernieuwen%s.

en: &laquo; Back to Tools page
nl: &laquo; Terug naar de pagina Extra

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
nl: (deactiveer de licentie om deze op een andere WordPress site te activeren)

en: (no parent)
nl: (geen hoofd)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: .htaccess file
nl: .htaccess-bestand

en: 301 Redirect
nl: 301-redirect

en: 404 pages
nl: 404-pagina's

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
nl: <a href="%s">Wist je dat je de licentie kunt upgraden?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
nl: <a href="%s">Je licentie verloopt over %d dagen, wil je deze verlengen?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
nl: <b>Waarschuwing!</b> Externe verzoeken worden geblokkeerd, wat betekent dat er geen %s updates kunt krijgen. %s aan %s toevoegen.

en: <strong>%1$s version %2$s</strong> is available. %3$sCheck out what's new%4$s or %5$supdate now%4$s.
nl: <strong>%1$s versie %2$s</strong> is beschikbaar. %3$sKijk naar wat er nieuw is%4$s of %5$snu bijwerken%4$s.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
nl: Een link naar het archief van de bericht-auteur, met de naam van de auteur als linktekst.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
nl: Een link naar het bericht, met de titel als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
nl: Een link naar de website, met de naam en omschrijving van de website als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
nl: Een link naar de website, met de naam van de website als linktekst.

en: A meta description has been specified, but it does not contain the focus keyword.
nl: Een meta-omschrijving is gespecificeerd, maar bevat geen doel-trefwoord.

en: A problem occurred when saving the current step, {{link}}please file a bug report{{/link}} describing what step you are on and which changes you want to make (if any).
nl: Er deed zich een probleem voor bij het opslaan van de huidige stap, {{link}}verstuur een bug report{{/link}} met een beschrijving bij welke stap het mis ging en welke wijziging je wilde maken (indien van toepassing).

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
nl: Een vervangingsvariable kan niet beginnen met "%%cf_" of "%%ct_" omdat deze gereserveerd zijn voor de standaardvariablen van de WP-SEO voor aangepaste velden en taxonomieën. Probeer de variabelenaam uniek te maken.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
nl: Een vervangingsvariabele kan alleen alfanummerieke karakters, een liggende streep of een streepje bevatten. Probeer de variabele te hernoemen.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name more unique.
nl: Een vervangingsvariabele met dezelfde naam is al geregistreerd. Probeer de variabelenaam uniek te maken.

en: ACTIVE
nl: ACTIEF

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Action
nl: Actie

en: Activate License
nl: Licentie activeren

en: Activation failed:
nl: Activatie mislukt:

en: Add Another Facebook Admin
nl: Nog een Facebookbeheerder toevoegen.

en: Add Facebook admin
nl: Facebook admin toevoegen:

en: Add Open Graph meta data
nl: 'Open Graph'-metadata toevoegen

en: Add Open Graph meta data to your site's %s section, Facebook and other social networks use this data when your pages are shared.
nl: 'Open Graph'-metadata toevoegen aan de sectie %s van je site; Facebook en andere sociale netwerken gebruiken deze data als je pagina's gedeeld worden.

en: Add Twitter card meta data
nl: 'Twitter card'-metadata toevoegen

en: Add Twitter card meta data to your site's %s section.
nl: 'Twitter card'-metadata toevoegen aan de sectie %s van de site.

en: Add keyword
nl: Trefwoord toevoegen

en: Add-ons
nl: Addons

en: Admin bar menu
nl: Administratie menu

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
nl: Bericht alleen voor de beheerder: deze pagina toont geen meta-omschrijving omdat er geen opgegeven is. Schrijf er specifiek een voor deze pagina of ga naar het menu SEO -> Titels om een sjabloon op te zetten.

en: Admin's Facebook user ID:
nl: Gebruikers-ID Facebookbeheerder:

en: Admin's name:
nl: Beheerdersnaam:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
nl: Geavanceerde <code>meta</code> robotsinstellingen voor deze pagina.

en: Advanced Variables
nl: Geavanceerde variabelen

en: Advanced part of the %1$s meta box
nl: Geavanceerde gedeelte van de %1$s-metabox

en: Advanced settings pages
nl: Geavanceerde instellingenpagina

en: All SEO Scores
nl: Alle SEO-scores

en: All-In-One-SEO has been deactivated
nl: All-In-One-SEO is gedeactiveerd

en: Alternate name
nl: Alternatieve naam

en: Always include
nl: Altijd opnemen

en: An error occurred in the '%1$s' assessment
nl: Er is een probleem opgetreden in de '%1$s' beoordeling

en: Analysis
nl: Analyse

en: Analyze entire site
nl: Hele site analyseren.

en: Analyze this page
nl: Deze pagina analyseren

en: Anchor text for the Homepage
nl: Linktekst voor de homepagina

en: Anchor text for the homepage:
nl: Ankertekst voor de homepagina:

en: Archives
nl: Archieven

en: Archives for
nl: Archieven voor

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
nl: Lid van Google-Nieuws? Verhoog dan het verkeer vanaf Google-Nieuws door dit te optimaliseren!

en: Are you sure you want to reset your SEO settings?
nl: Weet je zeker dat je de SEO-instellingen wilt resetten?

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
nl: Zoals je kunt zien is er een vertaling van deze plugin in %1$s. Deze vertaling is momenteel voor %3$d%% klaar. We hebben jouw hulp nodig om hem af te maken en voor het verbeteren van fouten. Registreer je op %4$s om de vertaling af te maken tot %1$s.

en: Asterisk
nl: Sterretje

en: Attachment caption
nl: Bijlage-onderschrift

en: Attachments to posts are stored in the database as posts, this means they're accessible under their own URLs if you do not redirect them, enabling this will redirect them to the post they were attached to.
nl: Bijlages bij berichten worden in de database als berichten opgeslagen; dit betekent dat ze toegankelijk zijn onder hun eigen URLs als je ze niet doorstuurt. Als je dit wel instelt zullen ze doorgestuurd worden naar het bericht waar ze bij horen.

en: Authenticate
nl: Authenticeren

en: Author / user sitemap
nl: Auteurs-/gebruikerssitemap

en: Author archives
nl: Auteursarchieven

en: Author archives settings
nl: Auteurarchief instellingen

en: Authorization code
nl: Autorisatiecode

en: Auto detect
nl: Automatisch detecteren

en: Back
nl: Terug

en: Back to search results
nl: Terug naar de zoekresultaten

en: Bad
nl: Slecht

en: Bad SEO score
nl: Slechte SEO-score

en: Basic Variables
nl: Basisvariabelen

en: Below are your published posts&#8217; SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
nl: Hieronder staan de SEO scores van je gepubliceerde berichten. Nu is een goed moment om een aantal van je berichten te  verbeteren!

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Blog %s not found.
nl: Blog %s is niet gevonden.

en: Blog ID
nl: Blog-ID

en: Bold
nl: Vetgedrukt

en: Bold the last page
nl: Toon de laatste pagina vetgedrukt

en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines, yet might slow down your site.
nl: Zowel %1$s en %2$s kunnen XML sitemaps creëren. Twee XML sitemaps is niet goed voor zoekmachines en kunnen je site langzamer maken.

en: Both %1$s and %2$s create OpenGraph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
nl: Zowel %1$s als %2$s creëren OpenGraph informatie wat ervoor kan zorgen dat Facebook, Twitter, LinkedIn en andere sociale netwerken de verkeerde tekst of afbeelding gebruiken wanneer jouw pagina's worden gedeeld.

en: Breadcrumb for 404 Page
nl: Kruimelpad voor 404-pagina

en: Breadcrumb for 404 pages:
nl: Kruimelpad voor 404 pagina:

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Breadcrumbs Title
nl: Kruimelpadtitel

en: Breadcrumbs separator:
nl: Scheidingsteken voor kruimelpad:

en: Breadcrumbs settings
nl: Kruimelpad-instellingen

en: Breadcrumbs title
nl: Kruimelpadtitel

en: Bulk editor
nl: Massa-editor

en: Bullet
nl: Bolletje

en: Buy %s
nl: %s kopen

en: Buy the %1$s plugin now and optimize your shop today to improve your product promotion!
nl: Koop de %1$s plugin nu en optimaliseer je winkel vandaag nog om de promotie van je product te verbeteren!

en: By the way, did you know we also have a %1$sPremium plugin%2$s? It offers advanced features, like a redirect manager and support for multiple keywords. It also comes with 24/7 personal support.
nl: Trouwens, wist je dat we ook een %1$sPremium Plugin%2$s hebben? Het biedt geavanceerde functies, zoals een doorstuur manager en ondersteuning voor meerdere trefwoorden. Het komt ook met 24/7 persoonlijke ondersteuning.

en: CSS Validator
nl: CSS-validator

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Canonical URL
nl: Canonieke URL

en: Change URLs
nl: URL's veranderen

en: Check Google Cache
nl: Google Cache controleren

en: Check Headers
nl: Headers controleren

en: Check Inlinks (OSE)
nl: Inlinks (OSE) controleren

en: Check Keyword Density
nl: Trefwoordendichtheid controleren

en: Choose a profile
nl: Een profiel kiezen

en: Choose an image
nl: Een afbeelding kiezen

en: Choose image
nl: Afbeelding kiezen

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
nl: Kies de site waarvan de instellingen als standaard worden gebruikt voor elke nieuwe site in het netwerk. Bij het kiezen van 'Geen' worden de standaard plugininstellingen gebruikt.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name.
nl: Kies het symbool wat je wilt gebruiken als titel-scheidingsteken. Dit wordt bijvoorbeeld getoond tussen de berichttitel en de sitenaam.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
nl: Kies het symbool dat je als titelscheidingsteken wilt gebruiken.Dit wordt bijvoorbeeld getoond tussen de berichttitel en de sitenaam. De symbolen worden getoond in de grootte waarmee ze in de zoekresultaten zullen verschijnen.

en: Choose whether you're a company or person
nl: Kiezen of je een bedrijf of een privé-persoon bent

en: Choose your settings.zip file
nl: Kies jouw settings.zip bestand

en: Clean up permalinks
nl: Permalinks opschonen

en: Clear all Facebook Data
nl: Alle Facebook-data opschonen

en: Close
nl: Sluiten

en: Close search result form
nl: Zoekresultaatformulier sluiten

en: Close snippet editor
nl: Snippet-editor sluiten

en: Close the Wizard
nl: De hulp sluiten

en: Comes with our 30-day no questions asked money back guarantee
nl: Komt met onze 30 dagen geen vragen gesteld geld terug garantie

en: Company
nl: Bedrijf

en: Company Info
nl: Bedrijfsinformatie

en: Company Logo
nl: Bedrijfslogo

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Company or person
nl: Bedrijf of persoon

en: Configuration wizard
nl: Configuratie hulpfunctie

en: Configure %1$s step-by-step.
nl: %1$s stap-voor-stap configureren.

en: Configure %1$s's OpenGraph settings
nl: %1$s's OpenGraph instellingen configureren

en: Configure %1$s's XML Sitemap settings
nl: %1$s's XML Sitemap instellingen configureren

en: Consider deleting that particular subheading, or the following subheading. | Consider deleting those particular subheadings, or the subheading following each of them.
nl[0]: Overweeg het verwijderen van die specifieke subkop, of de volgende subkop.
nl[1]: Overweeg het verwijderen van die specifieke subkoppen, of de volgende subkoppen.

en: Content optimization
nl: Contentoptimalisatie

en: Content optimization: Bad SEO score
nl: Content optimalisatie: Slechte SEO score

en: Content optimization: Good SEO score
nl: Content optimalisatie: Goede SEO score

en: Content to put after each post in the feed
nl: Informatie die geplaatst wordt na elke bericht in de feed

en: Content to put before each post in the feed
nl: Content die voor elk bericht in de feed moet komen

en: Copy home meta description
nl: Home-metaomschrijving kopiëren

en: Could not write settings to file.
nl: Niet mogelijk instellingen naar een bestand te schrijven.

en: Could not zip settings-file.
nl: Niet mogelijk het instellingen-bestand te zippen.

en: Courses
nl: Cursussen

en: Crawl errors per page
nl: Crawl-fouten per pagina

en: Create redirect
nl: Redirect aanmaken

en: Create robots.txt file
nl: Een 'robots.txt'-bestand aanmaken

en: Creating redirects is a %s feature
nl: Het creëren van redirects is een %s-functie

en: Current URL:
nl: Huidige URL:

en: Current option:
nl: Huidige optie:

en: Current profile
nl: Huidig profiel

en: Currently connected Facebook admins:
nl: De op dit moment verbonden Facebookbeheerders:

en: Custom Post Type Archives
nl: Aangepaste berichttype archief

en: Dash
nl: Streepje

en: Date archives
nl: Datum-archieven

en: Date archives settings
nl: Data-archief instellingen

en: Date in Snippet Preview
nl: Datum in Snippet voorvertoning

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
nl: Op datum gebaseerde archieven zouden in sommige gevallen ook als dubbele inhoud aangemerkt kunnen worden.

en: Deactivate %s
nl: %s deactiveren

en: Deactivate License
nl: Licentie deactiveren

en: Debug Information
nl: Foutopsporingsinformatie

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Delete the old data after import? (recommended)
nl: Oude data na importeren verwijderen? (aanbevolen)

en: Description
nl: Omschrijving

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Disable SEO analysis
nl: SEO analyse uitschakelen

en: Disable readability analysis
nl: Leesbaarheidsanalyse uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Dismiss this item.
nl: Deze melding negeren.

en: Do you want to get a grip on your own SEO-strategy? Learn all about it in one of %1$sour courses%2$s.
nl: Wil je grip krijgen op je eigen SEO-strategie? Leer er alles over in één van %1$sonze cursussen%2$s.

en: Do you want to know how to improve your rankings? %1$sLet team %2$s help you!%3$s
nl: Wil je weten, hoe je ranking te verbeteren? %1$sLaat ons team %2$s je helpen!%3$s

en: Does, or will, your site have multiple authors?
nl: Heb jij of de site meerdere auteurs?

en: Don't miss your crawl errors: %1$sconnect with Google Search Console here%2$s.
nl: Mis de crawl-fouten niet: %1$smaak verbinding met Google Search Console%2$s.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Files
nl: Bestanden bewerken

en: Edit snippet
nl: Snippet bewerken

en: Edit the content of your .htaccess:
nl: Inhoud van je .htaccess bewerken:

en: Edit the content of your robots.txt:
nl: De inhoud van robots.txt bewerken:

en: Em dash
nl: Em-streepje

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email support
nl: E-mail support

en: Email support is a %s feature
nl: E-mailondersteuning is een %s eigenschap

en: En dash
nl: En-streepje

en: Enable Breadcrumbs
nl: Kruimelpad inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabled analysis
nl: Analyse ingeschakeld

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URLs
nl: Een slash aan het eind van alle categorie- en tag-URL's forceren

en: Enroll in the %s training &raquo;
nl: Schrijf je in voor de %s-training &raquo;

en: Enter a focus keyword
nl: Een focus trefwoord invullen

en: Enter the %sSite ID%s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
nl: Voer het %sSite-ID%s in voor de site waarvan de instellingen als standaard moeten worden gebruikt voor alle nieuwe sites in het netwerk. Laat het vak leeg voor 'geen' (de normale plugin-standaard zal gebruikt worden).

en: Enter the meta keywords
nl: Een meta trefwoord invullen

en: Enter your Google Authorization Code and press the Authenticate button.
nl: Voer de Google-autorisatiecode in en druk op de knop Autenticatie.

en: Enter your focus keyword
nl: Je focus sleutelwoord invoeren

en: Entries per sitemap page
nl: Maximaal aantal regels per sitemap-pagina

en: Environment
nl: Omgeving

en: Error 404: Page not found
nl: 404-fout: pagina niet gevonden

en: Error creating %1$s export:
nl: Fout bij maken %1$s export:

en: Error: a redirect for this URL already exists
nl: Fout: Er bestaat al een redirect voor deze URL

en: Errors that occurred only when your site was crawled by Googlebot-Mobile (errors didn't appear for desktop).
nl: Fouten die alleen zijn opgetreden toen je website werd gecrawld door Googlebot-Mobile. (Deze fouten waren niet zichtbaar voor desktop).

en: Errors that occurred when your site was crawled by Googlebot.
nl: Fouten die zijn opgetreden toen de site gecrawld werd door Googlebot

en: Errors that only occurred when your site was crawled by Googlebot for feature phones (errors didn't appear for desktop).
nl: Fouten die enkel voorkomen toen je site gecrawld werd door de Googlebot voor simpele telefoons (fouten kwamen niet voor op de desktop versie).

en: Exclude user from Author-sitemap
nl: Gebruiker uitsluiten van de auteurssitemap

en: Excluded Posts
nl: Uitgesloten berichten

en: Excluded posts settings
nl: Berichten uitsluiten instellingen

en: Existing %1$s Title
nl: Bestaande %1$s-titel

en: Existing Yoast Meta Description
nl: Bestaande Yoast meta-omschrijving

en: Expected an integer as input.
nl: Als invoer wordt een integer verwacht.

en: Export settings
nl: Instellingen exporteren

en: Export your %1$s settings
nl: De %1$s instellingen exporteren

en: Export your %1$s settings here, to import them again later or to import them on another site.
nl: Exporteer hier de %1$s-instellingen, om ze later weer te kunnen importeren, of om ze bij een andere site te importeren.

en: Extend your %1$s plugin with our %2$sSEO plugins%3$s.
nl: De %1$s plugin uitbreiden met onze %2$s SEO plugins %3$s.

en: Extensions
nl: Extensies

en: Facebook / Open Graph metadata
nl: Facebook/OpenGraph-metadata

en: Facebook App ID
nl: Facebook-app-ID

en: Facebook Debugger
nl: Facebook-foutopsporing

en: Facebook Insights and Admins
nl: Facebook Insights en beheerder

en: Facebook Page URL
nl: Facebookpagina-URL

en: Facebook profile URL
nl: Facebookprofiel-URL

en: Facebook settings
nl: Facebook instellingen

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
nl: Fout bij het activeren van de licentie, de licentiesleutel lijkt fout te zijn.

en: Failed to deactivate your %s license.
nl: Deactivering van de licentie %s is mislukt.

en: Faulty redirects
nl: Onjuiste redirects

en: Fetch the current status
nl: Huidige status ophalen

en: File editor
nl: Bestandsbewerker

en: Filter by SEO Score
nl: Op SEO Score filteren

en: Filter posts list
nl: Berichtenlijst filteren

en: Filter specific user roles
nl: Specifieke gebruikersrollen filteren

en: First detected
nl: Voor het eerst gedetecteerd

en: Fix it
nl: Repareren

en: Focus KW
nl: Focus-ZW

en: Focus keyword
nl: Focustrefwoord

en: Focus keyword not set.
nl: Focus-trefwoord niet ingesteld.

en: Follow our %1$s for WordPress training and become a certified %1$s Expert!
nl: Neem deel aan onze %1$s voor WordPress-training en wordt een gecertificeerde %1$s-expert.

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Force %s meta robots tag sitewide
nl: Sitebreed de %s metarobots-tag toevoegen

en: Force rewrite titles
nl: Titels geforceerd herschrijven

en: Format-based archives
nl: Opmaak-gebaseerde archieven

en: Frontpage settings
nl: Voorpagina-instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: Get %s &raquo;
nl: Koop %s &raquo;

en: Get %s now!
nl: Nu %s verkrijgen!

en: Get Google Authorization Code
nl: Google Autorisatie Code verkrijgen

en: Go Premium
nl: Naar Premium upgraden

en: Go back to the %s dashboard.
nl: Ga terug naar het %s dashboard.

en: Good
nl: Goed

en: Good SEO score
nl: Goede SEO-score

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
nl: Goed gedaan! We konden geen serieuze SEO problemen vinden.

en: Google Page Speed Test
nl: 'Google Page speed'-test

en: Google Publisher Page
nl: Google bedrijfspagina

en: Google Site Search URLs look weird, and ugly, but if you're using Google Site Search, you probably do not want them cleaned out.
nl: Google Site Search URL's zien er raar uit, maar als je Google Site Search gebruikt, dan wil je ze waarschijnlijk niet verwijderen.

en: Google Structured Data Test
nl: Gestructureerde datatest van Google

en: Google shows your website's name in the search results, if you want to change it, you can do that here.
nl: Google toont de naam van de website in de zoekresultaten; als je dat wilt veranderen, doe het dan hier.

en: Google shows your website's name in the search results, we will default to your site name but you can adapt it here. You can also provide an alternate website name you want Google to consider.
nl: Google toont de naam van je website in de zoekresultaten; standaard geven wij de sitenaam weer maar je kunt dat hier aanpassen. Je kunt ook een alternatieve naam ter overweging aan Google opgeven.

en: Google was unable to crawl this URL due to an undetermined issue.
nl: Google was niet in staat deze URL te crawlen door een onbekend probleem.

en: Google+ settings
nl: Google+ instellingen

en: Googlebot could access your site, but certain URLs are blocked for Googlebot in your %1$s file. This block could either be for all Googlebots or even specifically for Googlebot-mobile.
nl: Googlebot kan toegang verkrijgen tot je website, maar bepaalde URLs zijn geblokkeerd voor Googlebot in het %1$s bestand. Deze blokkade kan voor alle Googlebots gelden of zelfs specifiek voor Googlebot-mobile.

en: Greater than sign
nl: Groter dan-teken

en: HTML Validator
nl: HTML validator

en: Head R&D
nl: Hoofd R&D

en: HeadSpace2 data successfully imported
nl: HeadSpace2 data succesvol geïmporteerd

en: Help center
nl: Helpcentrum

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Homepage &amp; Front page
nl: Homepage &amp; voorpagina

en: How to insert breadcrumbs in your theme
nl: Hoe een kruimelpad aan het thema toe te voegen

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
nl: Groot SEO probleem: toegang voor robots wordt geblokkeerd.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, enable this.
nl: Ik weet niet waarom je meta-trefwoorden wilt gebruiken, maar als je dat wilt, vink dit aan.

en: INACTIVE
nl: INACTIEF

en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
nl: Als dit het geval is op je site, kun je ervoor kiezen het uit te schakelen (wat ervoor zorgt dat men doorgestuurd wordt naar de homepagina), of %s eraan toe te voegen zodat het niet voorkomt in de zoekresultaten.

en: If you are experiencing issues, %1$splease file a bug report%2$s and we'll do our best to help you out.
nl: Als je problemen ondervindt, %1$svul een bugrapport in%2$s en we zullen ons best doen om je te helpen.

en: If you buy %s you'll get access to our support team and bonus features!
nl: Als je %s koopt, krijg je toegang tot ons supportteam en bonus-functies.

en: If you choose a permalink for your posts with %1$s, or anything else but a %2$s at the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
nl: Als je kiest voor een permalink voor de berichten met %1$s, of voor van alles zonder een %2$s aan het eind, dan zal WordPress toch een %2$s aan het eind van niet-bericht-pagina's toevoegen.

en: If you don't know where to find the needed ID, see %1$sthis knowledge base article%2$s.
nl: Als je niet weet waar je het benodigde ID kunt vinden, bekijk dan %1$sdit kennisbank-artikel%2$s.

en: If you don't want to use the meta description for sharing on %1$s but want another description there, write it here.
nl: Als je de meta-omschrijving niet wilt gebruiken om het bericht op %1$s te delen, maar een andere omschrijving wilt, kun je die hier schrijven.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on %s but want another description there, write it here.
nl: Als je geen gebruik wilt maken van de meta-omschrijving voor het delen van dit bericht op %s, schrijf hier dan een andere.

en: If you don't want to use the post title for sharing the post on %s but instead want another title there, write it here.
nl: Als je een andere berichttitel wilt gebruiken dan deze voor het delen van dit bericht op %s, schrijf hem dan hier.

en: If you don't want to use the title for sharing on %1$s but instead want another title there, write it here.
nl: Als je de berichttitel niet wilt gebruiken voor het delen van een bericht op %1$s, maar dat je in plaats hiervan een andere titel wilt. Voer deze dan hier in.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
nl: Als je een '.htaccess'-bestand hebt dat je mag bewerken, dan kun je het hier bewerken.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
nl: Als je een 'robots.txt'-bestand hebt dat je mag bewerken, dan kun je het hier bewerken.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
nl: Als je een Google+ pagina voor je bedrijf hebt, vul dan hier de URL in en link het op je Google+ Over Mij pagina.

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
nl: Als je al de website bij Pinterest bevestigd hebt, kun je de stap hieronder overslaan.

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
nl: Wanneer je hierboven iets invoert, overschrijft dit het %smeta-trefwoorden-sjabloon%s.

en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with %s, check this box. However, you're advised not to use these. Instead, use the version with a hash.
nl: Vink dit vakje aan als je Google Analytics campaigns parameters beginnen met %s.  Het is echter aan te raden om dit niet te doen.  Vervang deze door de versie met het hekje (#).

en: If you want to override the image used on %s for this post, upload / choose an image or add the URL here.
nl: Als je de afbeelding wilt overschrijven die gebruikt wordt op %s voor dit bericht, kies of upload  er dan een of voer de URL hier in.

en: If you want to prevent /page/2/ and further of any archive to show up in the search results, set this to "noindex".
nl: Als je wilt voorkomen dat /pagina/2/ en verder in welk archief dan ook verschijnen in de zoekresultaten, zet dit op "noindex".

en: If you want to restore a site to the default %s settings, press this button.
nl: Als je de standaardinstellingen van %s wilt terugzetten, klik dan op deze knop.

en: If you want to use an image for sharing on %1$s, you can upload / choose an image or add the image URL here.
nl: Als je een afbeelding wilt gebruiken om te delen op %1$s, kun je deze hier uploaden/selecteren, of een URL invoeren.

en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
nl: Als je een auteursblog hebt, zal het auteursarchief dezelfde inhoud bevatten als de homepagina. Dit noemt men een %1$s'dubbele inhoud'-probleem%2$s.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
nl: Wanneer je een andere SEO plugin hebt gebruikt, gebruik dan de %sSEO Data Transporter%s plugin om je data over te zetten. Deze is écht goed!

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
nl: Als .htaccess beschrijfbaar is, kun je het hier bewerken.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
nl: Als robots.txt beschrijfbaar is, kun je het hier bewerken.

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Import
nl: Importeren

en: Import and Export
nl: Importeren en Exporteren

en: Import from All-in-One SEO?
nl: Vanuit All-in-One SEO importeren?

en: Import from HeadSpace2?
nl: Vanuit HeadSpace2 importeren?

en: Import from WooThemes SEO framework?
nl: Importeren vanuit WooThemes SEO framework?

en: Import from other SEO plugins
nl: Vanuit andere SEO plugins importeren

en: Import from wpSEO
nl: Vanuit wpSEO importeren

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking "Import settings"
nl: Instellingen importeren door <em>settings.zip</em> op te zoeken en op 'Instellingen importeren' te klikken.

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
nl: Instellingen importeren van andere SEO plugins en exporteren van deze instellingen voor hergebruik op een (ander) blog.

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
nl: Overweeg in de opgegeven meta-omschrijving: Hoe staat hij in verhouding tot de concurrentie? Zou hij aantrekkelijker gemaakt kunnen worden?

en: Include Taxonomy Metadata
nl: Taxonomie-metadata invoegen

en: Include in Sitemap?
nl: Opnemen in sitemap?

en: Incorrect Google Authorization Code.
nl: Ongeldige Google autorisatie code.

en: Indexability check by %1$s
nl: Indexeerbaarheidscontrole door %1$s

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Integrations
nl: Integraties

en: Issue categories
nl: Probleem categorieën

en: Keep
nl: Behouden

en: Keyword Research
nl: Trefwoordenonderzoek

en: Keyword analysis
nl: Trefwoordanalyse

en: Keyword:
nl: Sleutelwoord:

en: Knowledge base
nl: Kennisbank

en: Knowledge base article
nl: Kennisbank-artikel

en: Last crawled
nl: Laatst gecrawld

en: Lead Architect
nl: Hoofdarchitect

en: Left angle quotation mark
nl: Naar links gericht aanhalingsteken

en: Less than sign
nl: Kleiner dan-teken

en: Let our experts set up your %1$s plugin!
nl: Laat onze experts je %1$s plugin instellen!

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: License status
nl: Licentiestatus

en: Licenses
nl: Licenties

en: Linguist
nl: Taalkundige

en: Loading...
nl: Laden...

en: Low asterisk
nl: Laag sterretje

en: MailChimp signup failed:
nl: Aanmelden voor Mailchimp mislukt:

en: Make %1$s primary %2$s
nl: Maak %1$s primair %2$s

en: Make primary
nl: Primair maken

en: Mark as fixed
nl: Als opgelost markeren

en: Mark as fixed:
nl: Als opgelost markeren:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
nl: Dit probleem als opgelost markeren in %1$s.

en: Mark this result in the text
nl: Dit resultaat markeren in de text

en: Marks are disabled in current view
nl: Markeringen zijn uitgeschakeld in de huidige weergave

en: Max entries per sitemap
nl: Maximumaantal regels per sitemap

en: Meta Desc.
nl: Meta-omschrijving

en: Meta Robots
nl: Meta-robots

en: Meta description
nl: Meta omschrijving

en: Meta description not set.
nl: Metabeschrijving niet ingesteld.

en: Meta description preview:
nl: Meta-omschrijving voorbeeld:

en: Meta description template
nl: Meta-omschrijvingssjabloon

en: Meta description to use for Author page
nl: Meta omschrijving voor de auteurspagina

en: Meta keywords
nl: Meta-sleutelwoorden

en: Meta keywords template
nl: Meta-trefwoorden-sjabloon

en: Meta keywords to use for Author page
nl: Meta-trefwoorden voor de auteurspagina

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
nl: Meta-trefwoorden voor de archiefpagina van deze tag.

en: Meta robots index
nl: Metarobotindex

en: Middle dot
nl: Midden-punt

en: Mobile-Friendly Test
nl: Test mobielvriendelijkheid

en: More info
nl: Meer informatie

en: More info can be found %1$son our knowledge base%2$s.
nl: Meer informatie is te vinden in %1$sonze kennisbank%2$s.

en: More information %1$sabout %3$s%2$s
nl: Meer informatie %1$sover %3$s%2$s

en: MultiSite Settings
nl: MultiSite instellingen

en: Multiple authors
nl: Meerdere auteurs

en: Multiple focus keywords is a %s feature
nl: Meerdere focus-trefwoorden toevoegen is een eigenschap van %s

en: NO ODP
nl: Geen ODP

en: Name
nl: Naam

en: Need more help?
nl: Meer hulp nodig?

en: Needs improvement
nl: Heeft verbetering nodig

en: Never include
nl: Nooit opnemen

en: New %1$s Title
nl: Nieuwe %1$s-titel

en: New URL:
nl: Nieuwe URL:

en: New Yoast Meta Description
nl: Nieuwe Yoast meta-omschrijving

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
nl: Nieuwe sites in het netwerk overerven de SEO-instellingen van deze site

en: News site
nl: Nieuwssite

en: Next
nl: Volgende

en: Next step
nl: Volgende stap

en: No
nl: Nee

en: No Archive
nl: Geen archief

en: No Image Index
nl: Geen afbeeldingsindex

en: No Snippet
nl: Geen snippet

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
nl: Ongetwijfeld heb je al eerder een SEO-plugin gebruikt, als deze site niet nieuw is. Ik heb het makkelijk gemaakt voor je; hieronder kun je de data ervan importeren. Als je wilt kun je eerst importeren, controleren of ze correct geïmporteerd zijn, en daarna nogmaals importeren &amp; verwijderen. Er zullen geen dubbele data geïmporteerd worden.

en: No focus keyword set.
nl: Geen focus-trefwoord ingesteld.

en: No focus keyword was set for this page. If you do not set a focus keyword, no score can be calculated.
nl: Er is geen focus-trefwoord ingesteld voor deze pagina. Als er geen focus-trefwoord wordt opgegeven, kan er geen score worden berekend.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
nl: Deze pagina heeft geen afbeeldingen, overweeg geschikte afbeeldingen toe te voegen.

en: No index
nl: Noindex

en: No links appear in this page, consider adding some as appropriate.
nl: Er zijn geen uitgaande links gevonden op deze pagina; overweeg om enkele relevante links toe te voegen.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
nl: Er is geen meta-omschrijving opgegeven, zoekmachines zullen tekst van de pagina tonen.

en: No notifications found.
nl: Geen meldingen gevonden.

en: No numeric value was received.
nl: Geen numerieke waarde ontvangen.

en: No redirect
nl: Geen redirect

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: No settings found in file.
nl: Er zijn geen instellingen in het bestand gevonden.

en: No taxonomy metadata found
nl: Geen taxonomie-metadata gevonden

en: None
nl: Geen

en: None of the paragraphs are too long, which is great.
nl: Geen enkele paragraaf is te lang, wat uitstekend is.

en: None of the paragraphs are too short, which is great.
nl: Geen enkele paragraaf is te kort, wat uitstekend is.

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not followed
nl: Niet gevolgd

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not in sitemap
nl: Niet in sitemap

en: Note that links to archives might be still output by your theme and you would need to remove them separately.
nl: Hou er rekening mee dat links naar archieven wellicht nog steeds gebruikt kunnen worden door jouw  thema en dat je ze apart zult moeten verwijderen.

en: Note that not all variables can be used in every template.
nl: Let op: niet alle variabelen kunnen worden gebruikt in elk sjabloon.

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
nl: Let op: in plaats van sjablonen zijn dit feitelijk de titels en meta-beschrijvingen voor de archiefpagina's van dit aangepaste berichttype.

en: Note: this feature has been deprecated, as the SEO value is close to 0 these days. If you disable it you will not be able to put it back on.
nl: Let op: deze functie is verouderd, aangezien de SEO-waarde bijna nul is tegenwoordig. Als je hem uitschakelt kun je hem daarna niet meer aan zetten.

en: OK SEO score
nl: Redelijke SEO-score

en: Once Weekly
nl: Wekelijks

en: Open the configuration wizard
nl: De configuratiehulp openen

en: Optimize a single post for up to 5 keywords.
nl: Optimaliseer een enkel bericht met maximaal vijf trefwoorden.

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
nl: Optimaliseer je video's om ze te tonen in de zoekresultaten en zo meer kliks te krijgen!

en: Order a Website Review and we will tell you what to improve to attract more visitors!
nl: Een websitereview bestellen en wij vertellen you wat je kan verbeteren om meer bezoekers te ontvangen!

en: Other
nl: Overig

en: Other corporate site
nl: Andere bedrijfswebsite

en: Other personal site
nl: Andere persoonlijke website

en: Other variables not to clean
nl: Andere variabelen die niet opgeschoond moeten worden

en: Page %1$d of %2$d
nl: Pagina %1$d van %2$d

en: Page URL/Slug
nl: Pagina-URL/Slug

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
nl: Mensen maken soms fouten in de links naar jou, of er worden soms ongewenste parameters toegevoegd aan het eind van de URLs. Dit zorgt ervoor dat je ze allemaal goed kunt doorsturen. Let erop dat, hoewel deze instelling actief wordt bijgehouden, het bekend is dat hij plugins kan 'breken' en dit moet daarom de eerste instelling zijn die je uitzet als je problemen tegenkomt nadat je deze plugin hebt geïnstalleerd.

en: Person
nl: Persoon

en: Pinterest Rich Pins Validator
nl: 'Pinterest rich pins'-validator

en: Pinterest confirmation
nl: Pinterest-bevestiging

en: Pinterest settings
nl: Pinterest instellingen

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the Open Graph checkbox on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
nl: Pinterest maakt - net als Facebook - gebruik van 'Open Graph'-metadata. Houd Open Graph aangevinkt op het Facebook-tabblad, als je de site wilt optimaliseren voor Pinterest.

en: Please add all your relevant social profiles. We use these to let search engines know about them, and to enhance your social metadata:
nl: Voeg alle relevante sociale profielen toe. We gebruiken die om zoekmachines ervan in kennis te stellen, en de metadata van de sociale media te verbeteren.:

en: Please create a page title.
nl: Geef een paginatitel op.

en: Please enter a license key in the field below first.
nl: Voer eerst een licentiesleutel in het onderstaande veld in.

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to %s, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
nl: Geef het maximale aantal URL's per regel in de sitemap op (standaardwaarde is: %s. Om geheugenproblemen te voorkomen, is het bij servers met beperkt geheugen aan te raden dit aantal te verlagen):

en: Please make sure both fields are filled.
nl: Let erop dat beide velden zijn gevuld.

en: Please provide a meta description by editing it here.
nl: Een metaomschrijving invoeren door het te bewerken.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below.
nl: Voeg een meta-omschrijving toe door de onderstaande snippet te bewerken.

en: Please provide an SEO title by editing the snippet below.
nl: Voeg een SEO-titel toe door de snippet hieronder te bewerken.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
nl: Een geldig berichttype voor taxonomie "%s" selecteren

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
nl: Een geldige taxonomie selecteren voor berichttype "%s"

en: Please specify which of the following public post types you would like Google to see.
nl: Geef aan welke van de volgende openbare berichtypes je aan Google wilt tonen.

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Post Types
nl: Berichttypes

en: Post doesn't exist.
nl: Dit bericht bestaat niet.

en: Post has an invalid Post Type: %s.
nl: Bericht heeft een ongeldig berichttype: %s.

en: Post is set to noindex.
nl: Bericht is ingesteld op noindex.

en: Post type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
nl: Berichttype-archief om te tonen in het kruimelpad voor taxonomieën

en: Post types sitemap settings
nl: Berichttype sitemap-instellingen

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts list
nl: Berichtenlijst

en: Posts list navigation
nl: Berichtenlijst-navigatie

en: Posts that are set to &#8220;%s&#8221;
nl: Berichten die ingesteld zijn op &#8220;%s&#8221;

en: Posts to exclude
nl: Uit te sluiten berichten

en: Posts with OK SEO score
nl: Berichten met een redelijke SEO score

en: Posts with bad SEO score
nl: Berichten met een slechte SEO score

en: Posts with good SEO score
nl: Berichten met een goede SEO score

en: Posts without focus keyword
nl: Berichten zonder focus keyword

en: Prefix for Archive breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad-archief

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad op de zoekpagina

en: Prefix for archive pages:
nl: Prefix voor kruimelpad op archiefpagina&#39;s:

en: Prefix for breadcrumbs:
nl: Prefix voor kruimelpad:

en: Prefix for search result pages:
nl: Prefix voor kruimelpad op zoekresultatenpagina&#39;s:

en: Prefix for the breadcrumb path
nl: Prefix voor het kruimelpad

en: Premium Support
nl: Premium-ondersteuning

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign & Google AdWords Parameters.
nl: Voorkom het opruimen van Google Analytics campagne & Google AdWords parameters.

en: Prevents search engines from using the DMOZ description in the search results for all pages on this site. Note: If you set a custom description for a page or post, it will have the %s tag regardless of this setting.
nl: Zorgt ervoor dat zoekmachines in de zoekresultaten voor alle pagina's op deze site geen gebruik maken van de DMOZ-beschrijving. Let op: Als je een bericht of pagina een aangepaste beschrijving geeft, dan heeft deze altijd de %s tag, ongeacht deze instelling.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous step
nl: Vorige stap

en: Primary
nl: Primair

en: Primary %s
nl: Primair %s

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new blogs.
nl: Privacygevoelige (FB-beheerders e.d.), thema-specifieke (titelherschrijving) en een paar erg site-specifieke instellingen zullen niet in nieuwe blogs geïmporteerd worden.

en: Problems
nl: Problemen

en: Product Management
nl: Productmanagement

en: Profile
nl: Profiel

en: Project Lead
nl: Projectleider

en: Publication date
nl: Publicatiedatum

en: QA & Translations Manager
nl: Manager Kwaliteit & Vertalingen

en: Quality Assurance & Testing
nl: Kwaliteitscontrole & testen

en: RSS feed settings
nl: RSS-feed instellingen

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
nl: Een betere lokale score krijgen en op Google Maps, zonder enige moeite.

en: Readability
nl: Leesbaarheid

en: Readability analysis
nl: Leesbaarheidsanalyse

en: Reauthenticate with Google
nl: Google-account herauthenticeren

en: Reauthenticate with Google
nl: Herauthenticeren met Google

en: Recalculating SEO scores for all pieces of content with a focus keyword.
nl: SEO-scores herberekenen voor alle inhoudsonderdelen met een focus-zoekwoord.

en: Redirect attachment URLs to parent post URL.
nl: Stuur bijlage-URL's door naar de bovenliggende bericht-URL.

en: Redirect this broken URL and fix the error
nl: Deze gebroken URL doorsturen en de fout oplossen

en: Redirect ugly URLs to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
nl: Stuur lelijke URL's door naar mooie permalinks. (Niet aanbevolen in veel gevallen!)

en: Register now &raquo;
nl: Nu registeren &raquo;

en: Regular
nl: Normaal

en: Reload crawl issues
nl: Crawl problemen opnieuw laden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove blog page from breadcrumbs
nl: Blogpagina uit het kruimelpad verwijderen

en: Remove keyword
nl: Zoekwoord verwijderen

en: Remove marks in the text
nl: Markeringen in de tekst verwijderen

en: Remove the %s variables.
nl: De %s variabelen verwijderen.

en: Remove the image
nl: De afbeelding verwijderen

en: Remove these ads?
nl: Deze advertenties verwijderen?

en: Removes the readability tab from the metabox and disables all readability-related suggestions.
nl: Verwijdert de leesbaarheids-tab uit de metabox en schakelt alle suggesties met betrekking tot leesbaarheid uit.

en: Replaced with a custom taxonomies description
nl: Aangepaste taxonomie-omschrijving vervangen

en: Replaced with a posts custom field value
nl: Vervangen door de aangepaste veldwaarde van een bericht

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
nl: Vervangen door de aangepaste taxonomieën van een bericht, door komma's gescheiden.

en: Replaced with the category description
nl: Vervangen door de categorie-omschrijving

en: Replaced with the current date
nl: Vervangen door huidige datum

en: Replaced with the current day
nl: Vervangen door de huidige dag

en: Replaced with the current month
nl: Vervangen door de huidige maand

en: Replaced with the current page number
nl: Vervangen door het huidige paginanummer

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
nl: Vervangen door het huidige paginanummer met  context (bv pagina 2 van 8)

en: Replaced with the current page total
nl: Vervangen door het huidige paginatotaal

en: Replaced with the current search phrase
nl: Vervangen door de huidige zoekzin

en: Replaced with the current tag/tags
nl: Vervangen door de huidige tag/tags

en: Replaced with the current time
nl: Vervangen door de huidige tijd

en: Replaced with the current year
nl: Vervangen door het huidige jaar

en: Replaced with the date of the post/page
nl: Vervangen door de datum van het bericht of de pagina

en: Replaced with the post categories (comma separated)
nl: Vervangen door de bericht-categorieën (door komma's gescheiden)

en: Replaced with the post type plural label
nl: Vervangen door het berichttype-meervoudslabel

en: Replaced with the post type single label
nl: Vervangen door enkelvoudig label van het berichttype

en: Replaced with the post/page ID
nl: Vervangen door het bericht-/pagina-ID

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
nl: Vervangen door de 'Biografie-informatie' van de bericht/pagina-auteur

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
nl: Door de 'nicename' van de auteur van bericht/pagina vervangen

en: Replaced with the post/page author's userid
nl: Vervangen door het gebruikers-ID van de auteur van bericht/pagina

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (of automatisch gegenereerd als deze niet bestaat)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (niet automatisch gegenereerd)

en: Replaced with the post/page modified time
nl: Vervangen door de aangepast tijd van bericht/pagina

en: Replaced with the posts focus keyword
nl: Vervangen door het focus-zoekwoord van het bericht

en: Replaced with the primary category of the post/page
nl: Vervangen door de primaire categorie van bericht/pagina

en: Replaced with the slug which caused the 404
nl: De slug vervangen die een 404 veroorzaakt

en: Replaced with the tag description
nl: Vervangen door de tag-omschrijving

en: Replaced with the term description
nl: Vervangen door de term-omschrijving

en: Replaced with the term name
nl: Vervangen door de term-naam

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
nl: Vervangen door de titel van de bovenliggende pagina van de huidige pagina.

en: Replaced with the title of the post/page
nl: Vervangen door de titel van het bericht of de pagina

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
nl: Verzoekfout: "%s" (%scommon licentie-opmerkingen%s)

en: Request timed out or site is blocking Google.
nl: Verzoek is verlopen of de site blokkeert Google.

en: Response code
nl: Statuscode

en: Restore Default Settings
nl: Standaardinstellingen terugzetten

en: Restore default settings
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: Restore site to default settings
nl: Pagina terugzetten naar standaard instellingen

en: Restore site to defaults
nl: Pagina standaard instellingen terugzetten

en: Restore this item.
nl: Dit item herstellen.

en: Right angle quotation mark
nl: Naar rechts gericht aanhalingsteken

en: SEO Settings
nl: SEO-instellingen

en: SEO Title
nl: SEO titel

en: SEO title
nl: SEO-titel

en: SEO title preview:
nl: SEO titel voorbeeld

en: SEO: Bad
nl: SEO: Slecht

en: SEO: Good
nl: SEO: Goed

en: SEO: No Focus Keyword
nl: SEO: Geen focus-trefwoord

en: SEO: OK
nl: SEO: Ok

en: SEO: Post Noindexed
nl: SEO: Bericht niet geïndexeerd

en: Save MultiSite Settings
nl: MultiSite instellingen opslaan

en: Save Profile
nl: Profiel opslaan

en: Save changes to .htaccess
nl: Wijzigingen in .htaccess opslaan

en: Save changes to Robots.txt
nl: Veranderingen in robots.txt opslaan

en: Save your settings to activate your XML Sitemap.
nl: Instellingen bewaren om XML Sitemaps te activeren.

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
nl: Integreer WooCommerce naadloos in %1$s en krijg zo extra functies.

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Result Form
nl: Zoekresultaatformulier

en: Search for "%s"
nl: Naar '%s' zoeken

en: Search pages
nl: Zoekpagina's

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Search the Yoast knowledge base
nl: Doorzoek de Yoast Knowledge Base

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security setting
nl: Beveiligingsinstellingen

en: Select profile
nl: Profiel selecteren

en: Separator between breadcrumbs
nl: Scheidingsteken tussen kruimels

en: Server Error
nl: Serverfout

en: Server requires authentication or is blocking Googlebot from accessing the site.
nl: De server vereist authenticatie of blokkeert Googlebot om toegang te verkrijgen tot de site.

en: Services
nl: Diensten

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
nl: Instelling "%s" is niet langer in gebruik en is verwijderd.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Updated.
nl: Instellingen bijgewerkt.

en: Settings could not be imported:
nl: Instellingen konden niet geïmporteerd worden:

en: Settings successfully imported.
nl: De instellingen zijn succesvol geïmporteerd.

en: Show
nl: Tonen

en: Show Blog page
nl: Toon berichtenpagina

en: Show information about errors in category 'Access Denied'
nl: Toon informatie over fouten in de categorie 'Verboden toegang'

en: Show information about errors in category 'Blocked'
nl: Toon informatie over fouten in de categorie 'Geblokkeerd'

en: Show information about errors in category 'Not Found'
nl: Toon informatie over fouten in de categorie 'Niet gevonden'

en: Show information about errors in category 'Other'
nl: Toon informatie over fouten in de categorie 'Overige'

en: Show information about errors in category 'Server'
nl: Toon informatie over fouten in de categorie 'Server'

en: Show information about errors in category 'Soft 404'
nl: Toon informatie over fouten in de categorie 'Softwarematige 404'

en: Show information about the content analysis
nl: Toon informatie over de content-analyse

en: Show information about the focus keyword
nl: Toon informatie over het focus-trefwoord

en: Show information about the snippet editor
nl: Toon informatie over de snippet-editor

en: Sign Up!
nl: Je aanmelden!

en: Sign up for our newsletter!
nl: Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

en: Since you are new to %1$s you can configure the %2$splugin%3$s
nl: Omdat %1$s nieuw voor je is, kun je de %2$splugin%3$s configureren

en: Site Admins (default)
nl: Sitebeheerders (standaard)

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Site type
nl: Type site

en: Site-wide default: %s
nl: Site-brede standaard: %s

en: Sitewide meta settings
nl: Site-brede meta-instellingen

en: Slug preview:
nl: Slug voorbeeld:

en: Small business site
nl: MKB website

en: Small tilde
nl: Kleine tilde

en: Snippet editor
nl: Snippet bewerker

en: Snippet preview
nl: Snippet voorbeeld

en: Social
nl: Sociaal

en: Social profiles
nl: Sociale profielen

en: Soft 404
nl: Zachte 404

en: Something went wrong. Please try again later.
nl: Er is iets misgegaan. Probeer het later opnieuw.

en: Special Pages
nl: Speciale pagina's

en: Step %1$d: %2$s
nl: Stap %1$d: %2$s

en: Stop words in slugs.
nl: Stopwoorden in de slug.

en: Strip the category base (usually %s) from the category URL.
nl: De categoriebasis (meestal %s) verwijderen uit de categorie-URL.

en: Subpages of archives
nl: Archief-subpagina

en: Success!
nl: Geslaagd!

en: Successfully cleared all Facebook Data
nl: Alle Facebook-data succesvol opgeschoond

en: Successfully removed admin %s
nl: Beheerder %s succesvol verwijderd

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary with large image
nl: Samenvatting met grote afbeelding

en: Super Admins only
nl: Alleen superbeheerders

en: Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
nl: Symbolen worden weergegeven op de grootte waarin ze verschijnen in de zoekresultaten.

en: Take a look at the people that create %1$s.
nl: Neem een kijkje naar de mensen die %1$s creëren.

en: Take note:
nl: Let op:

en: Take the %s course and become a certified %2$s expert!
nl: Start de %s cursus en wordt een gecertificeerde %2$s expert!

en: Take the online Basic SEO Training course and learn the fundamentals of SEO!
nl: Volg de online standaard SEO training en leer alle fundamenten van SEO!

en: Take the online Keyword Research Training course and learn how to rank with your keywords!
nl: Doe de online Keyword Research Training en leer hoe je zoekwoorden in kunt zetten om je online positie te verbeteren!

en: Take the online SEO Copywriting Training course and learn how to write awesome copy that ranks!
nl: Volg de online cursus SEO Copywriting Training en leer om fantastische teksten te schrijven waarmee je rankt!

en: Take your SEO to the next level and outrank your competition with our %1$sSEO plugins%2$s.
nl: Breng je SEO naar de volgende level en overtref je concurrentie met onze %1$sSEO plugins%2$s.

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Taxonomies sitemap settings
nl: Taxonomie sitemap-instellingen

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for post types
nl: Taxonomy om te tonen in het kruimelpad van de berichttypen

en: Team and contributors
nl: Team en bijdragers

en: Template explanation
nl: Sjabloonuitleg

en: Term is set to noindex.
nl: Term is ingesteld op noindex

en: Thank you for updating %1$s!
nl: Bedankt voor het bijwerken van %1$s!

en: The %1$s data has been removed. You will have to reauthenticate if you want to retrieve the data again.
nl: De %1$s gegevens zijn verwijderd. Authenticeer opnieuw om nieuwe gegevens op te halen.

en: The %1$s integration checks daily if your site is still indexable by search engines and notifies you when this is not the case.
nl: Er vindt door %1$s een dagelijkse controle plaats of je site nog geïndexeerd kan worden door de diverse zoekmachines en stuurt je een bericht als dit niet het geval is.

en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
nl: De %1$s plugin installatie is onvolledig. Meer informatie in de %2$sinstallatie handleiding%3$s.

en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
nl: De %1$s plugin veroorzaakt mogelijk problemen als deze in combinatie met %2$s wordt gebruikt.

en: The %1$ssentence length variation%2$s score is %3$s, which is less than the recommended minimum of %4$d. Try to alternate more between long and short sentences.
nl: De score voor het %1$sverschil in zinslengte%2$s is %3$s, wat minder is dan het aangeraden minimum van %4$d. Wissel meer tussen lange en korte zinnen.

en: The %1$ssentence length variation%2$s score is %3$s, which is more than or equal to the recommended minimum of %4$d. The text contains a nice combination of long and short sentences.
nl: De score voor het %1$sverschil in zinslengte%2$s is %3$s, wat meer is dan, of gelijk aan, het aangeraden minimum van %4$d. De tekst bevat een goede combinatie van lange en korte zinnen.

en: The Breadcrumbs Title is used in the breadcrumbs where this taxonomy appears.
nl: De kruimelpad-titel wordt gebruikt in het kruimelpad waar deze taxonomie voorkomt.

en: The SEO title contains the focus keyword, at the beginning which is considered to improve rankings.
nl: De SEO-paginatitel bevat het focustrefwoord aan het begin, wat de rankings ten goede komt.

en: The SEO title contains the focus keyword, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning.
nl: De SEO-paginatitel bevat het focustrefwoord, maar deze staat niet aan het begin. Probeer deze naar voren te verplaatsen.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nl: De extensie Standaard-PHP-bibliotheek (SPL) lijkt niet beschikbaar. Vraag de hostingprovider deze te activeren.

en: The URL that this page should redirect to.
nl: De URL waar deze pagina naar moet doorsturen.

en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to noindex posts or change the canonical. These are things you might not want if you don't trust your authors, so by default, only administrators can do this. Enabling the advanced box allows all users to change these settings.
nl: Het geavanceerde gedeelte van de %1$s metabox staat een gebruiker toe om berichten op 'noindex' te zetten en de canonieke URL te wijzigen. Dit zijn mogelijkheden die je misschien niet wilt als je de auteurs op je website niet vertrouwt, daarom kunnen standaard alleen beheerders dit. Het inschakelen van het gevorderde gedeelte staat alle gebruikers toe deze instellingen aan te passen.

en: The amount of words following each of the subheadings doesn't exceed the recommended maximum of %1$d words, which is great.
nl: Het aantal woorden dat na een ondertitel volgt komt niet boven het aanbevolen maximum van %1$d woorden uit, wat uitstekend is.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
nl: De canonieke URL waar deze pagina naar moet verwijzen; laat dit leeg om naar de eigen permalink te verwijzen. %sCross domain canonical%s wordt ook ondersteund.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
nl: De canonieke link wordt getoond op de archiefpagina van deze uitdrukking.

en: The copy scores %1$s in the %2$s test, which is considered %3$s to read. %4$s
nl: De inhoud scoort %1$s in de %2$s-test, wat beschouwd wordt als %3$s om te lezen. %4$s

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
nl: De standaard bloginstellingen moeten het numerieke blog id hebben van het blog dat je als standaard wilt gebruiken.

en: The default card type to use
nl: Het standaard 'card type' om te gebruiken.

en: The featured image should be at least 200x200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
nl: De uitgelichte afbeelding moet minimaal 200x200 pixels groot zijn om te worden opgepikt door Facebook en andere sociale media.

en: The file %s could not be removed. Please remove it via FTP.
nl: Het bestand %s konden niet worden verwijderd. Verwijder deze via FTP.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nl: De filter-extensie is niet beschikbaar. Vraag de hosting provider om deze in te schakelen.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
nl: De eerste echte alles-in-één SEO-oplossing voor WordPress, inclusief analyse per pagina, XML-sitemaps en veel meer.

en: The focus keyword '%1$s' does not appear in the SEO title.
nl: Het focus-trefwoord '%1$s' komt niet voor in de SEO-titel.

en: The focus keyword appears in %2$d (out of %1$d) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.
nl: Trefwoord/trefwoorden-zin verschijnt in %2$d (van de %1$d) ondertitels van de tekst. Hoewel het geen grote rol speelt in de zoekresultaten, helpt het wel.

en: The focus keyword appears in the URL for this page.
nl: Het focus-trefwoord komt voor in de URL voor deze pagina.

en: The focus keyword appears in the first paragraph of the copy.
nl: Het sleutelwoord komt voor in de eerste alinea van het bericht.

en: The focus keyword contains a stop word. This may or may not be wise depending on the circumstances. Read %1$sthis article%2$s for more info. | The focus keyword contains %3$d stop words. This may or may not be wise depending on the circumstances. Read %1$sthis article%2$s for more info.
nl[0]: Je focus-sleutelwoord bevat een of meerdere stopwoorden. Afhankelijk van de omstandigheden kan dit wel of niet verstandig zijn. Lees %1$sdit artikel%2$s voor meer informatie.
nl[1]: Je focus-sleutelwoord bevat %3$d stopwoorden. Afhankelijk van de omstandigheden kan dit wel of niet verstandig zijn. Lees %1$sdit artikel%2$s voor meer informatie.

en: The focus keyword does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!
nl: Het trefwoord komt niet voor in de URL van deze pagina. Wanneer je de URL zou aanpassen, vergeet dan geen 301-redirect van de oude URL naar de nieuwe!

en: The focus keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy. Make sure the topic is clear immediately.
nl: Het trefwoord komt niet voor in de eerste alinea van het bericht. Zorg dat het onderwerp direct duidelijk is.

en: The images on this page are missing alt attributes.
nl: De afbeeldingen op deze pagina missen alt-attributen.

en: The images on this page contain alt attributes with the focus keyword.
nl: De afbeeldingen op deze pagina bevatten alt-attributen met het focus-zoekwoord.

en: The images on this page contain alt attributes.
nl: De afbeeldingen op deze pagina bevatten alt-attributen.

en: The images on this page do not have alt attributes containing the focus keyword.
nl: De afbeeldingen op deze pagina bevatten geen alt-attributen met het trefwoord.

en: The issues have been successfully reloaded!
nl: De problemen zijn succesvol herladen.

en: The keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter.
nl: Je sleutelzin bevat meer dan 10 woorden. Een sleutelzin moet korter zijn.

en: The keyword density is %1$s, which is great; the focus keyword was found %2$d times.
nl: De trefwoord-dichtheid is %1$s, wat goed is. Het trefwoord is %2$d keer gevonden.

en: The keyword density is %1$s, which is over the advised %3$s maximum; the focus keyword was found %2$d times.
nl: De trefwoorden-dichtheid is %1$s, wat meer is dan het geadviseerde maximum van %3$s. Het trefwoord is %2$d keer gevonden.

en: The keyword density is %1$s, which is too low; the focus keyword was found %2$d times.
nl: De trefwoord-dichtheid is %1$s, wat aan de lage kant is. Het trefwoord is %2$d keer gevonden.

en: The keyword density is %1$s, which is way over the advised %3$s maximum; the focus keyword was found %2$d times.
nl: De trefwoord-dichtheid is %1$s, wat meer is dan het geadviseerde maximum van %3$s. Het trefwoord werd %2$d keer gevonden.

en: The meta description contains %1$d sentence %2$sover %3$s words%4$s. Try to shorten this sentence. | The meta description contains %1$d sentences %2$sover %3$s words%4$s. Try to shorten these sentences.
nl[0]: De meta-omschrijving bevat %1$d zin van %2$smeer dan %3$s woorden%4$s. Probeer deze in te korten.
nl[1]: De meta-omschrijving bevat %1$d zinnen van %2$smeer dan %3$s woorden%4$s. Probeer deze in te korten.

en: The meta description contains no sentences %1$sover %2$s words%3$s.
nl: De meta-omschrijving bevat geen zinnen van %1$smeer dan %2$s woorden%3$s.

en: The meta description contains the focus keyword.
nl: De meta-omschrijving bevat het focus-trefwoord.

en: The meta description is under %1$d characters, however up to %2$d characters are available.
nl: De meta-omschrijving is minder dan %1$d tekens, hoewel er tot %2$d tekens beschikbaar zijn.

en: The name of the company
nl: De naam van het bedrijf

en: The name of the person
nl: De naam van de persoon

en: The old data of the imported plugin was deleted successfully.
nl: De oude data van de geïmporteerde plugin is succesvol verwijderd.

en: The page title has a nice length.
nl: De paginatitel heeft een prima lengte.

en: The page title is wider than the viewable limit.
nl: De paginatitel is groter van het toonbare limiet.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
nl: De plugin All-in-One-SEO is gedetecteerd. Wil je de %sinstellingen importeren%s?

en: The plugin wpSEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
nl: De plugin All-In-One-SEO is gedetecteerd. Wil je de %sinstellingen importeren%s?

en: The post %s appeared first on %s.
nl: Het bericht %s verscheen eerst op %s.

en: The post type "%1$s" should be
nl: Het berichttype "%1$s" moet zijn

en: The premium version of %1$s with more features & support.
nl: The premium versie van %1$s met meer instellingen & ondersteuning.

en: The separator defined in your theme's %s tag.
nl: Het scheidingsteken zoals gedefinieerd in de %s-tag van het thema.

en: The site's name
nl: De naam van de website

en: The site's tag line / description
nl: De tagregel/beschrijving van de site

en: The slug for this page contains a %1$sstop word%2$s, consider removing it. | The slug for this page contains %1$sstop words%2$s, consider removing them.
nl[0]: De slug van deze pagina bevat een %1$sstopwoord%2$s. Overweeg om ze te verwijderen.
nl[1]: De slug van deze pagina bevat %1$sstopwoorden%2$s. Overweeg om ze te verwijderen.

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
nl: De slug van deze pagina is wat lang, overweeg om deze in te korten.

en: The specified meta description is over %1$d characters. Reducing it will ensure the entire description is visible.
nl: De opgegeven meta-omschrijving bevat meer dan %1$d tekens, kort deze in om er zeker van te zijn dat de hele omschrijving zichtbaar zal zijn.

en: The target URL doesn't exist, but your server is not returning a 404 (file not found) error.
nl: De URL bestaat niet, maar je server geeft geen 404 (file not found) error.

en: The text contains %1$d subheading, which is great. | The text contains %1$d subheadings, which is great.
nl[0]: De text bevat %1$d subtitel en dat is goed.
nl[1]: De tekst bevat %1$d subtitels en dat is goed.

en: The text contains %1$d word. | The text contains %1$d words.
nl[0]: De tekst bevat %1$d woord.
nl[1]: De tekst bevat %1$d woorden.

en: The text contains %2$d consecutive sentences starting with the same word. Try to mix things up! | The text contains %1$d instances where %2$d or more consecutive sentences start with the same word. Try to mix things up!
nl[0]: De tekst bevat %2$d opeenvolgende zinnen die met het zelfde woord beginnen. Probeer wat variatie toe te voegen!
nl[1]: De tekst bevat %1$d groepen van %2$d of meer opeenvolgende zinnen die met het zelfde woord beginnen. Probeer wat variatie toe te voegen!

en: The text does not contain any subheadings. Add at least one subheading.
nl: De tekst bevat geen kopteksten. Teminste één koptekst toevoegen.

en: The title &amp; metas settings for %1$s are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
nl: De titel- & amp; meta-instellingen voor %1$s bestaan uit variabelen die worden vervangen door specifieke waarden voor de pagina die wordt weergegeven. De beschikbare variabelen worden op het tabblad aan de linkerkant uitgelegd.

en: The user sitemap contains the author archive URLs for every user on your site.
nl: De gebruikers-sitemap bevat de archief-URL's van de auteur voor elke gebruiker van de site.

en: Theme License
nl: Themalicentie

en: There is an error with the request.
nl: Tijdens je verzoek is er een fout opgetreden.

en: There were no profiles found
nl: Er zijn geen profielen gevonden

en: These are the title, description and image used in the Open Graph meta tags on the front page of your site.
nl: Dit zijn de titel, beschrijving en afbeelding die gebruikt worden in de 'Open Graph'-metatags op de voorpagina van de site.

en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
nl: Deze pagina's krijgen standaard %s, dus zullen ze nooit in de zoekresultaten verschijnen.

en: This Facebook user has already been added as an admin.
nl: Deze Facebookgebruiker is al toegevoegd als beheerder.

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in Google's Knowledge Graph. You can be either a company, or a person, choose either:
nl: Deze gegevens worden als metadata getoond op de site. Ze zijn bedoeld om te verschijnen in Google kenniskaarten. Je kunt of een bedrijf of een persoon zijn; kies wat je bent:

en: This export includes taxonomy metadata
nl: Dit exportbestand bevat taxonomie-metadata

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
nl: Deze instelling wordt gebruikt om automatisch content aan je RSS toe te voegen. Specifieker: het is om links terug naar je website en website-berichten toe te voegen. Hierdoor zullen 'domme' scrapers automatisch deze links ook toevoegen en zullen zoekmachines jou identificeren als de originele bron van de berichtinhoud.

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
nl: Dit helpt om betere URL's te creëren door automatisch de stopwoorden te verwijderen.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
nl: Deze afbeelding wordt gebruikt als het bericht of de pagina geen afbeeldingen bevat.

en: This is a settings export file for the %1$s plugin by Yoast.com
nl: Dit is een exportbestand van de instellingen voor de %1$s-plugin van Yoast.com

en: This is far below the recommended minimum of %2$d word. Add more content that is relevant for the topic. | This is far below the recommended minimum of %2$d words. Add more content that is relevant for the topic.
nl[0]: Dit is ver beneden het minimum aantal aanbevolen woord van %2$d. Voeg meer content toe dat relevant is voor dit onderwerp.
nl[1]: Dit is ver beneden het minimum aantal aanbevolen woorden van %2$d. Voeg meer content toe dat relevant is voor dit onderwerp.

en: This is more than or equal to the recommended minimum of %2$d word. | This is more than or equal to the recommended minimum of %2$d words.
nl[0]: Dit is meer dan, of gelijk aan, het aangeraden minimum aantal van %2$d woord.
nl[1]: Dit is meer dan, of gelijk aan, het aangeraden minimum aantal van %2$d woorden.

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
nl: Als je een licentiesleutel hebt voor een van onze premium plugins, dan kan je deze hier activeren.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
nl: Dit moet een bestaand blog zijn. Blog %s bestaat niet of is gemarkeerd als verwijderd.

en: This page has %1$s nofollowed link(s) and %2$s normal outbound link(s).
nl: Deze pagina heeft %1$s nofollow link(s) en %2$s normale uitgaande link(s).

en: This page has %1$s outbound link(s), all nofollowed.
nl: Deze pagina heeft %1$s uitgaande link(s), allemaal van het type nofollow.

en: This page has %1$s outbound link(s).
nl: Deze pagina heeft %1$s uitgaande link(s).

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
nl: Dit voorkomt dat reageren op reacties werkt als de gebruiker JavaScript heeft uitgeschakeld, maar op een grote website kan dit een <em>enorme</em> verbetering zijn voor de 'doorzoekbaarheid' voor zoekmachines als je veel reacties hebt.

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
nl: Deze site is niet netjes geactiveerd op yoast.com en kan daarom niet controleren of er updates beschikbaar zijn. Activeer de site met een geldige licentiesleutel.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
nl: Deze tool stelt je in staat snel belangrijke bestanden van de SEO te veranderen, zoals het <code>robots.txt</code>- en <code>.htaccess</code>-bestand (als dit bestaat).

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
nl: Deze tool stelt je in staat snel titels en omschrijvingen van berichten en pagina's te veranderen zonder dat je voor elke pagina naar de editor hoeft te gaan.

en: Title
nl: Titel

en: Title Separator
nl: Scheidingsteken in de titel

en: Title optimization
nl: Titel-optimalisatie

en: Title settings
nl: Titelinstellingen

en: Title template
nl: Titelsjabloon

en: Title to use for Author page
nl: Titel voor de auteurspagina

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
nl: Titels die voor deze pagina gebruikt worden in het kruimelpad

en: Titles &amp; Metas
nl: Titels &amp; meta's

en: To %1$sconfirm your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
nl: Hier je meta tag invoeren om je %1$ssite te valideren met Pinterest%2$s:

en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user. If you have an app for your site, you could use that as well.
nl: Om toegang te krijgen tot %1$sFacebook Insights%2$s voor je site moet je een Facebookbeheerder specificeren. Dit kan een gebruiker zijn. Als je een app hebt voor de site, kun je deze ook hiervoor gebruiken.

en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s, you need to add a user here. The name is used for reference only, the ID is used for verification.
nl: Voor toegang tot %1$sFacebook Insights%2$s moet je hier een gebruiker toevoegen. De naam wordt alleen gebruikt als verwijzing, het ID voor verificatie.

en: To be able to add and analyze multiple keywords for a post or page you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
nl: Om meerdere trefwoorden toe te voegen en te analyseren voor een bericht of pagina heb je %1$s nodig. Je kunt de plugin, inclusief één jaar support, updates en upgrades, kopen op %2$s.

en: To be able to contact our support team, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
nl: Om contact op te kunnen nemen met ons supportteam heb je %1$s nodig. Je kan de plugin inclusief een jaar ondersteuning, updates en upgrades kopen via %2$s.

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
nl: Om een redirect te maken en dit probleem op te lossen, heb je %1$s nodig. Je kan de plugin, inclusief een jaar ondersteuning en updates, kopen op %2$s.

en: Toggle license status
nl: Licentiestatus wisselen

en: Tools
nl: Extra

en: Translation of %s
nl: Vertaling van %s

en: Try to expand this paragraph, or connect it to the previous or next paragraph. | Try to expand these paragraphs, or connect each of them to the previous or next paragraph.
nl[0]: Probeer deze alinea uit te breiden, of verbind hem met de vorige of volgende alinea.
nl[1]: Probeer deze alinea's uit te breiden, of verbind hen met de vorige of volgende alinea.

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
nl: Probeer kortere zinnen te maken om de leesbaarheid te verbeteren.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
nl: Probeer kortere zinnen te maken, met minder moeilijke woorden om de leesbaarheid te verbeteren.

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
nl: Er is geprobeerd een goede sitemapcachesleutel te maken, maar de combinatie van voor- en navoegsel gaven hiervoor te weinig mogelijkheden. Je probeert waarschijnlijk een pagina op te vragen die ver buiten het verwachte gebied valt.

en: Twitter Username
nl: Twitter-gebruikersnaam

en: Twitter metadata
nl: Twitter-metadata

en: Twitter settings
nl: Titelinstellingen

en: Twitter username (without @)
nl: Twitter-gebruikersnaam (zonder @)

en: URL points to a non-existent page.
nl: URL verwijst naar een niet bestaande pagina.

en: URL preview:
nl: URL voorbeeld weergave:

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
nl: Uitpakken mislukt - bestand settings.ini is niet gevonden.

en: Unzipping failed with error "%s".
nl: Het uitpakken (unzip) ging fout met de volgende foutmelding "%s".

en: Updated Robots.txt
nl: Robots.txt bijgewerkt

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
nl: Het bijwerken van dit thema zorgt ervoor dat alle aanpassingen verloren gaan. Klik op 'Annuleren' om te stoppen, op 'OK' om bij te werken.

en: Upgrade to %1$s &raquo;
nl: Upgrade naar %1$s &raquo;

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload failed.
nl: Uploaden mislukt.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
nl: Het gebruik van de functie 'kruimelpad' wordt uitgelegd in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.

en: Use Image
nl: Afbeelding gebruiken

en: Use meta keywords tag?
nl: Meta-zoekwoordentag gebruiken?

en: User sitemap
nl: Gebruiker sitemap

en: User sitemap settings
nl: Gebruiker sitemap-instellingen

en: Users without posts
nl: Gebruikers zonder berichten

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
nl: Door dit formulier te gebruiken kun je een site terugzetten naar de standaard SEO-instellingen.

en: Vertical bar
nl: Verticale balk

en: Video tutorial
nl: Video-instructie

en: View
nl: Bekijken

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: &#8220;%s&#8221; bekijken

en: View Credits
nl: Credits bekijken

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: WP Page Title
nl: WP-paginatitel

en: Want to be a %s Expert?
nl: Wil je een %s-expert worden?

en: Want to get the most out of your SEO-strategy? %1$sGo premium!%2$s.
nl: Wil je het meeste halen uit onze SEO-strategie? %1$sGa premium!%2$s.

en: Want to help us develop? Read our %1$scontribution guidelines%2$s!
nl: Wil je ons helpen te ontwikkelen? Lees de %1$sbijdrage richtlijnen%2$s!

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
nl: Waarschuwing: hoewel hier de 'meta robots'-instelling geregeld kan worden, heeft dit geen effect, aangezien de hele site is op 'noindex' ingesteld is in de site-brede privacy-instellingen.

en: We couldn't create a connection to our API to verify your license key(s). Please ask your hosting company to allow outgoing connections from your server to %s.
nl: Niet mogelijk om een connectie te maken met onze API om jouw licentiesleutels te valideren. Vraag je hosting provider om connecties toe te staan vanaf jouw server naar %s.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
nl: We hebben de volgende problemen ontdekt die invloed hebben op de SEO van je website.

en: We're always grateful for patches from non-regular contributors, in %1$s %2$s, patches from the following people made it in:
nl: We zijn altijd dankbaar voor patches van niet-reguliere bijdragers. Release %1$s %2$s bevat patches van de volgende personen:

en: We've noticed you've been using %1$s for some time now; we hope you love it! We'd be thrilled if you could %2$sgive us a 5 stars rating on WordPress.org%3$s!
nl: We hebben gemerkt dat je %1$s enige tijd nu gebruikt; we hopen dat het je bevalt! Wij zouden zeer erkentelijk zijn als je ons %2$seen 5 ster waardering geeft op WordPress.org%3$s!

en: We've updated our SEO score algorithm. %1$sRecalculate the SEO scores%2$s for all posts and pages.
nl: Het algoritme dat de SEO-score berekent, is vernieuwd. %1$sKlik hier om de SEO-scores opnieuw te berekenen%2$s voor alle berichten en pagina's.

en: Webmaster Tools verification
nl: Verificatie van de webmaster-tools

en: Webshop
nl: Webwinkel

en: Website name
nl: Websitenaam

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: What kind of site is %1$s?
nl: Wat voor soort website is %1$s?

en: While most of the development team is at %1$sYoast%2$s in the Netherlands, %3$s is created by a worldwide team.
nl: Het grootste gedeelte van het ontwikkelteam zit bij %1$sYoast%2$s in Nederland, maar %3$s wordt gemaakt door een wereldwijd team.

en: Who should have access to the %1$s settings
nl: Wie mag toegang hebben tot de %1$s-instellingen

en: Why Google won't display the right page title
nl: Waarom Google de juiste paginatitel niet wil tonen

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
nl: WooThemes SEO framework instellingen &amp; data succesvol geïmporteerd.

en: XML Sitemaps
nl: XML sitemaps

en: XML sitemap functionality
nl: XML-sitemap functionaliteit

en: Yandex Webmaster Tools
nl: Yandex-webmastertools

en: Yes
nl: Ja

en: Yoast Developers
nl: Yoast ontwikkelaars

en: Yoast SEO video tutorial
nl: 'Yoast-SEO'-videohandleiding

en: Yoast option %1$s not found.
nl: Yoast-optie %1$s niet gevonden.

en: Yoast plugins share some code between them to make your site faster. As a result of that, we need all Yoast plugins to be up to date. We've detected this isn't the case, so please update the Yoast plugins that aren't up to date yet.
nl: Yoast plugins delen een gedeelte van hun code om er voor te zorgen dat je website sneller wordt. Als gevolg daarvan moeten alle Yoast plugins up-to-date zijn. We hebben gedetecteerd dat dit niet het geval is, dus update alle Yoast plugins die nog niet up-to-date zijn.

en: You are not allowed to access this page.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te bekijken.

en: You are trying to load non-minified files, these are only available in our development package. Check out %1$s to see all the source files.
nl: Je probeert om niet-verkleinde bestanden te laden, deze zijn alleen beschikbaar in het pakket voor ontwikkelaars. Bekijk %1$s om alle bronbestanden te zien.

en: You can choose to not include users without posts.
nl: Je kunt ervoor kiezen gebruikers zonder berichten niet op te nemen.

en: You can click on each element in the preview to jump to the Snippet Editor.
nl: Je kan op elk element in het voorbeeld klikken om naar de Snippet Editor te gaan.

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
nl: Je kan de titel en beschrijving van de blogpagina instellen door %sde blogpagina zelf te bewerken &raquo;%s

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
nl: Je kunt de titel en omschrijving voor de voorpagina instellen door %sde voorpagina zelf  te bewerken &raquo;%s

en: You can exclude posts from the sitemap by entering a comma separated string with the Post ID's. The format will become something like: %1$s.
nl: Je kan berichten uitsluiten van de sitemap door het invullen van een komma-gescheiden tekenreeks met bericht-ID's. Bijvoorbeeld: %1$s.

en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
nl: Je kan dit verhelpen op de %1$sPermalink instellingen pagina%2$s.

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
nl: Je kunt de velden hieronder gebruiken om te verifiëren met de verschillende Webmaster-tools. Als de site al geverifieerd is kun je deze gewoon vergeten. Voer anders de 'verifieer-metawaarden' in voor:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
nl: Je kunt de volgende variabelen in de inhoud gebruiken, ze worden vervangen door de waarde aan de rechterkant.

en: You can't edit %s that aren't yours.
nl: Je kunt geen %s bewerken die niet van jou zijn.

en: You can't edit %s.
nl: %s bewerken niet mogelijk.

en: You cannot create a robots.txt file.
nl: Niet mogelijk om een 'robots.txt'-bestand te creëren.

en: You cannot edit the .htaccess file.
nl: Je kan het .htaccess bestand niet bewerken.

en: You cannot edit the robots.txt file.
nl: Je kunt het 'robots.txt'-bestand niet bewerken.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
nl: De standaardvariabele-vervanging van de WP-SEO kan niet worden overschreven door het registreren van een nieuwe variabele met dezelfde naam. Gebruik in plaats daarvan het 'wpseo_replacements'-filter om de vervangingswaarde in te stellen.

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
nl: De licentiesleutel is gedefinieerd in de PHP-constante %s.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
nl: Je hoeft de XML-sitemap <strong>niet</strong> te genereren, ook kost het geen tijd om hem te genereren als je een bericht plaatst.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
nl: Je hoeft geen redirect te maken voor de URL %1$s omdat er al een redirect bestaat. De bestaande redirect wijst naar %2$s. Als dit goed is kan je dit probleem markeren als opgelost. Zo niet, ga naar de redirects pagina  en verander de doel URL.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
nl: De URL van de berichten en pagina's bevat niet de berichtnaam; het is ten zeerste aan te bevelen dat wel te doen. Overweeg de permalink-structuur aan te passen naar <strong>/%postname%/</strong>.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
nl: Je hebt geen 'robots.txt'-bestand. Hier één aanmaken:

en: You have a new issue concerning your SEO! | You have %d new issues concerning your SEO!
nl[0]: Er is een nieuw SEO probleem gedetecteerd!
nl[1]: Er zijn %d nieuwe SEO problemen gedetecteerd!

en: You have an unlimited license.
nl: Je hebt een onbeperkte licentie.

en: You have far too little content, please add some content to enable a good analysis.
nl: Je hebt veel te weinig inhoud, voeg inhoud toe om een goede analyse uit te kunnen voeren.

en: You have not used the focus keyword in any subheading (such as an H2) in your copy.
nl: Je hebt geen trefwoord/trefwoorden-zin gebruikt in welke subkop (zoals een H2) dan ook in de tekst.

en: You have used %d/%d activations.
nl: Je hebt %d/%d activaties gebruikt.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
nl: Het gebruik van HTML in de waarde is niet toegestaan.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
nl: Het kan zijn dat je extra variabelen gebruikt die je niet opgeruimd wilt hebben; voeg ze hier toe, gescheiden door komma's.

en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
nl: Ga naar %1$sInstellingen -> Lezen%2$s en haal het vinkje weg bij Zoekmachine zichtbaarheid.

en: You searched for
nl: Je zocht naar

en: You searched for %s
nl: Je zocht naar %s

en: You still have the default WordPress tagline, even an empty one is probably better. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
nl: Je hebt nog steeds de standaard WordPress beschrijving, zelfs een lege is waarschijnlijk beter. %1$sJe kan dit oplossen in de bewerker%2$s.

en: You&#039;ve done it! You&#039;ve set up %1$s, and %1$s will now take care of all the needed technical optimization of your site. To really improve your site&#039;s performance in the search results, it&#039;s important to start creating content that ranks well for keywords you care about.
nl: Het is je gelukt. Je hebt Yoast-SEO ingesteld en Yoast-SEO zal nu de hele technische optimalisatie van de site voor z'n rekening nemen. Om de prestaties in zoekresultaten van de site echt te verbeteren, is het belangrijk content te maken die ervoor zorgt dat je met voor jou belangrijke trefwoorden hoog scoort.

en: You're linking to another page with the focus keyword you want this page to rank for. Consider changing that if you truly want this page to rank.
nl: Je linkt naar een andere pagina met het trefwoord waarmee je deze pagina wil laten ranken. Overweeg dit aan te passen als je deze pagina echt wil ranken.

en: You're not getting the benefits of %1$s yet. If you had %1$s, you could use its awesome features:
nl: Je krijgt nog niet alle voordelen van %1$s. Als je %1$s had, zou je gebruik kunnen maken van haar geweldige functies:

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
nl: Je maakt gebruik van WordPress in %1$s. Omdat %2$s vertaald is naar %1$s voor %3$d%% is het niet verstuurd met deze plugin. Jij kunt helpen. Registreer je op %4$s om de vertaling af te maken tot %1$s.

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
nl: Je maakt gebruik van WordPress in een taal die wij nog niet ondersteunen. We zouden het fantastische vinden als %2$s vertaald wordt naar deze taal, maar helaas is dat nog niet het geval. Jij kunt helpen. Registreer je op %4$s om te helpen met vertalen.

en: You've never used this focus keyword before, very good.
nl: Je hebt dit trefwoord nog nooit eerder gebruikt, heel goed.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
nl: Je hebt het activatielimiet bereikt. je moet <a href="%s">je licentie upgraden</a> om het te gebruiken op deze site.

en: You've used this focus keyword %1$s%2$d times before%3$s, it's probably a good idea to read %4$sthis post on cornerstone content%5$s and improve your keyword strategy.
nl: Je hebt dit focus-trefwoord %1$s%2$d keer hiervoor %3$s gebruikt, het is misschien een goed idee %4$sdit bericht over fundamentele content%5$s te lezen en je trefwoordstrategie te verbeteren.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
nl: Je hebt dit trefwoord %1$séén keer eerder%2$s gebruikt, zorg ervoor dat het heel duidelijk is welke URL op de website het belangrijkst is voor dit trefwoord.

en: Your %s license has been activated.
nl: Je licentie %s is geactiveerd.

en: Your %s license has been deactivated.
nl: Je %s licentie is gedeactiveerd.

en: Your %s license will expire on %s.
nl: De licentie %s zal verlopen op %s.

en: Your Info
nl: Jouw informatie

en: Your XML Sitemap
nl: Jouw XML sitemap

en: Your homepage can be indexed by search engines.
nl: De homepage kan geïndexeerd worden door zoekmachines.

en: Your input contains invalid characters. Please make sure both fields are filled in correctly.
nl: De waarde bevat ongeldige tekens. Let erop dat beide velden correct zijn gevuld.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
nl: Je licentie is verlopen. Je moet je <a href="%s">licentie vernieuwen</a> om deze weer te kunnen gebruiken.

en: Your name
nl: Jouw naam

en: Your server has an outdated version of the PHP module cURL (Version: %s). Please ask your hosting company to update this to a recent version of cURL. You can read more about that in our %sKnowledge base%s.
nl: De PHP-module cURL (versie: %s) van de server is verouderd. Vraag de hostingprovider deze bij te werken naar een recentere versie van cURL. Je kunt hier meer over lezen in onze %sKennisbank%s.

en: Your social profiles
nl: Jouw sociale profielen

en: a,about,above,after,again,against,all,am,an,and,any,are,as,at,be,because,been,before,being,below,between,both,but,by,could,did,do,does,doing,down,during,each,few,for,from,further,had,has,have,having,he,he'd,he'll,he's,her,here,here's,hers,herself,him,himself,his,how,how's,i,i'd,i'll,i'm,i've,if,in,into,is,it,it's,its,itself,let's,me,more,most,my,myself,nor,of,on,once,only,or,other,ought,our,ours,ourselves,out,over,own,same,she,she'd,she'll,she's,should,so,some,such,than,that,that's,the,their,theirs,them,themselves,then,there,there's,these,they,they'd,they'll,they're,they've,this,those,through,to,too,under,until,up,very,was,we,we'd,we'll,we're,we've,were,what,what's,when,when's,where,where's,which,while,who,who's,whom,why,why's,with,would,you,you'd,you'll,you're,you've,your,yours,yourself,yourselves
nl: een,over,boven,na,achter,tegen,tegenover,allen,alle,ben,enkele,zijn,omdat,voordat,eronder,ertussen,tussen,beide,maar,door,kan,gedaan,doen,doe,beneden,gedurende,elke,weinig,voor,van,verder,had,hadden,heb,hebben,heeft,hij,zij,hem,haar,wij,ikzelf,mezelf,mijzelf,jijzelf,jezelf,jouzelf,uzelf,hemzelf,haarzelf,zichzelf,onszelf,julliezelf,gijzelf,hunzelf,wijzelf,hijzelf,jullie,mijn,m'n,jouw,je,uw,jouwe,uwe,zijn,z'n,d'r,zijne,hare,ons,onze,hunne,ik,jij,u,'k,ie,die,het,'t,ze,'m,'r,d'r,hen,hun,dit,dat,deze,die,de,dezelfde,hetzelfde,eenzelfde,tenminste,tenslotte,evengoed,teneinde,teveel,weleens,zolang,zonodig,degene,diegene,degenen,diegenen,zulke,zulken,zo'n,achter,achterin,onder,onderop,boven,bovenaan,erbovenop,bovenin,langs,van,der,den,bij,'t,in,'s,te,ten,ter,uit,vanden,enz,etc,niet,nabij,of,pas,tegen,vol,gedurende,verdere,ander,andere,wie,wat,waar,met,via,totdat,veel

en: archived
nl: gearchiveerd

en: company logo image preview
nl: Voorbeeld van het bedrijfslogo

en: difficult
nl: moeilijk

en: easy
nl: eenvoudig

en: fairly difficult
nl: redelijk moeilijk

en: fairly easy
nl: redelijk eenvoudig

en: gain access to our 24/7 support team.
nl: krijg toegang tot ons 24/7 supportteam

en: http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words
nl: https://nl.wikipedia.org/wiki/Stopwoord_(taalkunde)

en: mature
nl: volwassen

en: or
nl: of

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>

en: public
nl: publiek

en: search
nl: zoeken

en: very difficult
nl: heel moeilijk

en: very easy
nl: heel eenvoudig

en: wpSEO has been deactivated
nl: wpSEO is gedeactiveerd

en: you are <strong>not</strong> receiving updates.
nl: Je ontvangt <strong>geen</strong> updates.

en: you are receiving updates.
nl: je ontvangt updates.
