Yoast SEO (for WordPress) - en to he_IL translation catalogue (752 entries)

en: "Max entries per sitemap page" should be a positive number, which %s is not. Please correct.
he_IL: מספר פריטים מקסימלי במפת אתר %s חייב להיות מספר חיובי. נא לתקן.

en: %1$d of the paragraphs is too short. | %1$d of the paragraphs are too short.
he_IL[0]: %1$d מתוך הפסקה קצר מדי.
he_IL[1]: %1$d מתוך הפסקה קצרים מדי.

en: %1$s Dashboard
he_IL: לוח מחוונים %1$s

en: %1$s Extensions
he_IL: הרחבות %1$s

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
he_IL: %1$s מגיע עם כמה כלים מובנים חזקים מאוד:

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
he_IL: %1$s זיהה שאתם משתמשים בגרסה %2$s מתוך %3$s, בבקשה עדכנו לגרסה האחרונה כדי למנוע בעיות תאימות.

en: %1$s detected you’re using a version of %2$s which is not compatible with %1$s. Please update %2$s to the latest version to use this feature.
he_IL:  %1$s זיהה שגירסת %2$s אינה נתמכת על ידי %1$s. יש לעדכן את %2$s לגרסה האחרונה כדי להשתמש בתכונה זו.

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
he_IL: %1$s בודק אוטומטית אם יש צורך לכפות שכתוב כותרות, אם לדעתך הוא טועה, אפשר לשנות את ההגדרה כאן, בתנאי שידוע לך מה ההשלכות של הפעולה.

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
he_IL: %1$s לא ניתן לאפשר גישה לבחירה זו %2$s. הבחירה אופסה לברירת מחדל.

en: %1$s of %2$s done.
he_IL: %1$s מ %2$s הסתיים.

en: %1$s settings
he_IL: הגדרות %1$s

en: %1$sYour homepage cannot be indexed by search engines%2$s. This is very bad for SEO and should be fixed.
he_IL: %1$s דף הבית שלך לא ניתן לאינדוקס על ידי מנועי החיפוש %2$s. זה ימנע ממנועי החיפוש להציג את האתר שלכם, אנא תקנו זאת.

en: %s Archive
he_IL: ארכיון %s

en: %s Archives
he_IL: ארכיון %s

en: %s Breadcrumbs
he_IL: קישורים פנימיים %s

en: %s Description
he_IL: %s תאור

en: %s Image
he_IL: %s תמונה

en: %s License
he_IL: %s רישיון

en: %s Posts Overview
he_IL: סקירת %s

en: %s Title
he_IL: %s כותרת

en: %s does not seem to be a valid %s verification string. Please correct.
he_IL: נראה כי %s איננה מחרוזת אימות %s תקינה. נא לתקן.

en: %s does not seem to be a valid Twitter user-id. Please correct.
he_IL: %s איננו שם משתמש חוקי בטוויטר. נא לתקן.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
he_IL: %s איננה כתובת חוקית. נא לתקן.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
he_IL: %s נכשל בבדיקת עדכונים בגלל השגיאה הבאה: <em>%s</em>

en: %s filter/action
he_IL: %s סנן/פעולות

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
he_IL: %s פועל ברשת, יש ליצור קשר עם מנהל הרשת כדי לנהל רישיונות.

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
he_IL: %s פועל ברשת, ניתן לנהל רישיונות דרך <a href="%s">עמוד הרישיונות ברשת</a>.

en: %s restored to default SEO settings.
he_IL: %s שיחזרו להגדרות SEO ברירת מחדל.

en: %s, Author at %s
he_IL: %s כתבה ב%s

en: %s: License Settings
he_IL: %s: הגדרות רישיון

en: %sRenew your license now%s.
he_IL: %sחידוש הרישיון עכשיו%s.

en: &laquo; Back to Tools page
he_IL: חזרה לעמוד כלים

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
he_IL: (כיבוי רישיון כדי להפעילו באתר אחר)

en: (no parent)
he_IL: (ללא הורה)

en: (no title)
he_IL: (ללא כותרת)

en: .htaccess file
he_IL: קובץ htaccess.

en: 301 Redirect
he_IL: הפניית 301

en: 404 pages
he_IL: דפי 404

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
he_IL: <a href="%s">הידעת שניתן לשדרג את רישיון שלך?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
he_IL: <a href="%s">הרישיון יפוג בעוד %d ימים, האם תרצה להאריך אותו?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
he_IL: <b>אזהרה!</b> אתה חוסם בקשות חיצוניות, זה אומר שלא תוכל לקבל עדכוני %s. נא להוסיף %s אל %s.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
he_IL: קישור לארכיון עבור שם המחבר, עם שם המחבר בטקסט העוגן.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
he_IL: קישור לפוסט עם הכותרת בטקסט העוגן.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
he_IL: קישור לאתר עם שם ותיאור האתר בטקסט העוגן.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
he_IL: קישור לאתר עם שם האתר בטקסט העוגן.

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
he_IL: משתנה החלפה לא יכול להתחיל עם "%%cf_" או עם "%%ct_" משום שתחיליות אלה שמורות למשתני ברירת המחדל של התוסף לתכנים מותאמים אישית וטקסונומיות. יש לבחור שם אחר למשתנה.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
he_IL: משתנה החלפה יכול להכיל רק תווים אלפאנומריים, קו תחתון או במקף. יש לשנות את המשתנה.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name more unique.
he_IL: כבר נרשם משתנה החלפה עם שם זהה. יש לבחור שם אחר למשתנה.

en: ACTIVE
he_IL: פעיל

en: Access denied
he_IL: גישה נדחתה

en: Accounts
he_IL: חשבונות

en: Action
he_IL: פעולה

en: Activate License
he_IL: הפעל רישיון

en: Activation failed:
he_IL: ההפעלה נכשלה:

en: AdWords External
he_IL: AdWords ללא התחברות עם חשבון Gmail

en: Add Another Facebook Admin
he_IL: הוסף עוד מנהל פייסבוק

en: Add Facebook admin
he_IL: הוספת מנהל פייסבוק

en: Add Open Graph meta data
he_IL: השתמש בתגיות Open Graph

en: Add Twitter card meta data
he_IL: השתמש בתגיות מטא של כרטיס טוויטר

en: Add keyword
he_IL: הוסף מילת מפתח

en: Add-ons
he_IL: תוספים

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
he_IL: מנהל שים לב: הדף הזה לא מציג meta description בגלל שאין. ניתן לכתוב תיאור ספציפי לעמוד זה או ללכת לתפריט "כותרות SEO" וליצור לתיאור גנרי.

en: Admin's Facebook user ID:
he_IL: ה-ID של המנהל:

en: Admin's name:
he_IL: שם המנהל:

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
he_IL: הגדרות מתקדמות עבור <code>meta</code> robots לדף זה.

en: Advanced Variables
he_IL: משתנים מתקדמים

en: Advanced part of the %1$s meta box
he_IL: חלק מתקדם של- %1$s meta box

en: Advanced settings pages
he_IL: דפי הגדרות מתקדמות

en: All SEO Scores
he_IL: כל ציוני SEO

en: All-In-One-SEO has been deactivated
he_IL: התוסף All-In-One-SEO כובה.

en: Alternate name
he_IL: שם חלופי

en: Always include
he_IL: תמיד תכלול

en: An error occurred in the '%1$s' assessment
he_IL: חלה תקלה בהערכה של '%1$s'

en: Analysis
he_IL: ניתוח

en: Analyze entire site
he_IL: נתח את האתר כולו

en: Analyze this page
he_IL: בצע אנליזה לעמוד זה

en: Anchor text for the Homepage
he_IL: טקסט העוגן עבור דף הבית

en: Anchor text for the homepage:
he_IL: Anchor text (טקסט עוגן) לעמוד הבית

en: Architect
he_IL: ארכיטקט

en: Archives
he_IL: ארכיון

en: Archives for
he_IL: ארכיון עבור

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
he_IL: האם האתר מופיע בגוגל חדשות? הגדילו את התנועה מגוגל חדשות על ידי אופטימיזציה יעודית!

en: Are you sure you want to reset your SEO settings?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לאפס את הגדרות ה-SEO של האתר?

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
he_IL: כמו שניתן לראות, יש תרגום לתוסף הזה ב- %1$s. התרגום עומד כרגע על- %3$d%% . אנו צריכים את העזרה שלכם להשלמת התרגום ולתיקון שגיאות תרגום. בבקשה הירשמו כאן %4$s  ועזרו לנו לסיים את התרגום ל- %1$s!

en: Asterisk
he_IL: כוכבית

en: Attachment caption
he_IL: מצורף הכיתוב

en: Authenticate
he_IL: אמת

en: Author / user sitemap
he_IL: מחבר המאמר \ משתמש מפת האתר

en: Author archives
he_IL: ארכיון כתבים

en: Authorization code
he_IL: קוד הרשאה

en: Auto detect
he_IL: איתור אוטומטי

en: Back
he_IL: חזרה

en: Back to search results
he_IL: חזרה לתוצאות החיפוש

en: Bad
he_IL: גרוע

en: Bad SEO score
he_IL: דירוג SEO שלילי

en: Basic Variables
he_IL: משתנים בסיסיים

en: Below are your published posts&#8217; SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
he_IL: מתחת תמצא את ניקוד ה-seo עבור הפוסטים posts&#8217; שלך. עכשיו זה זמן מצוין להתחיל לשפר את הניקוד של הפוסטים שלך.

en: Bing Webmaster Tools
he_IL: כלי מנהלי האתרים של בינג

en: Blocked
he_IL: חסום

en: Blog
he_IL: אתר

en: Blog %s not found.
he_IL: אתר %s לא נמצא.

en: Blog ID
he_IL: מזהה אתר

en: Bold
he_IL: הדגש

en: Breadcrumb for 404 Page
he_IL: נתיב ניווט עבור עמוד 404

en: Breadcrumb for 404 pages:
he_IL: קישורים פנימיים לעמודי 404:

en: Breadcrumbs
he_IL: קישורים פנימיים

en: Breadcrumbs Title
he_IL: כותרת נתיבי ניווט

en: Breadcrumbs separator:
he_IL: מפריד קישורים פנימיים:

en: Breadcrumbs settings
he_IL: הגדרות נתיב ניווט

en: Breadcrumbs title
he_IL: כותרת נתיבי ניווט

en: Bulk editor
he_IL: עריכה קבוצתית

en: Buy %s
he_IL: קנה %s

en: CSS Validator
he_IL: אימות תקינות CSS

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Change URLs
he_IL: שינוי כתובות

en: Check Google Cache
he_IL: בדיקת זיכרון מטמון של גוגל

en: Check Headers
he_IL: בדיקת כותרת עליונה

en: Check Inlinks (OSE)
he_IL: בדיקת קישורים נכנסים (OSE)

en: Check Keyword Density
he_IL: בדיקת צפיפות מילות מפתח

en: Choose a profile
he_IL: בחר פרופיל

en: Choose image
he_IL: בחר תמונה

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
he_IL: יש לבחור את האתר שהגדרותיו ישמשו שהגדרות ברירת מחדל לכל אחר חדש שיתווסף לרשת. אם לא יבחר אתר מסוים, יעשה שימשו בהגדרות ברירת המחדל של התוסף.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name.
he_IL: סימן שישמש כסימן מפריד כותרת. הסימן יוצג, למשל, בין כותרת הפוסט לשם האתר.

en: Choose whether you're a company or person
he_IL: האם אתה חברה או איש קשר

en: Clean up permalinks
he_IL: מבנה קישורים

en: Clear all Facebook Data
he_IL: מחק כל נתוני פייסבוק

en: Close
he_IL: סגור

en: Close snippet editor
he_IL: סגור את עורך המקטעים

en: Community contributors
he_IL: תורמים מהקהילה

en: Company
he_IL: חברה

en: Company Info
he_IL: פרטי חברה

en: Company Logo
he_IL: לוגו חברה

en: Company Name
he_IL: שם חברה

en: Company or person
he_IL: חברה או איש קשר

en: Content optimization: Bad SEO score
he_IL: אופטימיזציה לתוכן: ציון SEO נמוך.

en: Content optimization: Good SEO score
he_IL: אופטימיזציה לתוכן: ציון SEO טוב.

en: Content optimization: Has feedback
he_IL: אופטימיזציה לתוכן: יש הערות.

en: Content optimization: OK SEO score
he_IL: אופטימיזציה לתוכן: ציון SEO סביר.

en: Content to put after each post in the feed
he_IL: תוכן שיופיע אחרי כל פוסט בפיד

en: Content to put before each post in the feed
he_IL: תוכן לפני כל פוסט בפיד

en: Copy home meta description
he_IL: העתק תיאור SEO של עמוד הבית

en: Could not write settings to file.
he_IL: אין אפשרות לכתוב על קובץ ההגדרות.

en: Could not zip settings-file.
he_IL: אין אפשרות לקבץ קובץ הגדרות.

en: Crawl errors per page
he_IL: בעיות זחילה לפי עמוד

en: Create redirect
he_IL: צור הפנייה

en: Create robots.txt file
he_IL: יצירת קובץ robots.txt

en: Creating redirects is a %s feature
he_IL: יצירת הפניות היא אפשרות של %s

en: Credits
he_IL: קרדיטים

en: Current URL:
he_IL: כתובת נוכחית:

en: Current option:
he_IL: אפשרות נוכחית:

en: Current profile
he_IL: פרופיל נוכחי

en: Currently connected Facebook admins:
he_IL: מוגדרים כעת פייסבוק מנהלים:

en: Custom Post Type Archives
he_IL: ארכיון סוגי פוסטים

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Date archives
he_IL: ארכיון תאריך

en: Date in Snippet Preview
he_IL: תאריך בצפייה המקדימה

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
he_IL: דפי ארכיון מבוססי תאריך יכולים להיחשב כתוכן כפול במקרים מסוימים.

en: Deactivate %s
he_IL: כיבוי %s

en: Deactivate License
he_IL: כיבוי רישיון

en: Debug Information
he_IL: מידע בנושא דיבאג

en: Default for this post type, currently: %s
he_IL: כרגע, ברירת המחדל עבור סוג פוסט היא: %s

en: Default settings
he_IL: הגדרות ברירת מחדל

en: Delete the old data after import? (recommended)
he_IL: מחק את הנתונים הישנים לאחר הייבוא? (מומלץ)

en: Description
he_IL: תאור

en: Desktop
he_IL: מחשב שולחני

en: Developer
he_IL: מפתח

en: Development Leaders
he_IL: מנהלי פיתוח

en: Disable SEO analysis
he_IL: בטל אנליזת SEO

en: Disabled
he_IL: לא לאפשר

en: Dismiss this item.
he_IL: בטל פריט זה

en: Don't miss your crawl errors: %1$sconnect with Google Search Console here%2$s.
he_IL: אל תחמיץ את את השגיאות שיש באתר שלך:  %1$sהתחברו לגוגל וובמסטר קונסול דרך קישור זה%2$s.

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Files
he_IL: עריכת קבצים

en: Edit snippet
he_IL: ערוך מקטע

en: Edit the content of your .htaccess:
he_IL: עריכת קובץ htaccess.:

en: Edit the content of your robots.txt:
he_IL: עריכת קובץ robots.txt:

en: Email
he_IL: מייל

en: Email support
he_IL: תמיכת דוא"ל

en: Email support is a %s feature
he_IL: תמיכת דוא"ל היא אפשרות %s

en: Enable Breadcrumbs
he_IL: אפשר נתיב ניווט (Breadcrumbs)

en: Enabled
he_IL: לאפשר

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URLs
he_IL: חייב שימוש ב-/ בסוף כל URL של קטגוריה או תג

en: Enter the %sSite ID%s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
he_IL: יש להזין את %sה-ID של האתר%s שהגדרותיו ישמשו שהגדרות ברירת מחדל לכל אחר חדש שיתווסף לרשת. אם לא יבחר אתר מסוים, יעשה שימשו בהגדרות ברירת המחדל של התוסף.

en: Enter your focus keyword
he_IL: הזן את מילת המיקוד שלך

en: Entries per sitemap page
he_IL: מספר פריטים מקסימלי במפת אתר

en: Environment
he_IL: סביבה

en: Error 404: Page not found
he_IL: שגיאה 404: הדף לא נמצא

en: Error: a redirect for this URL already exists
he_IL: שגיאה: הפנייה לכתובת URL זה כבר קיימת

en: Errors that occurred only when your site was crawled by Googlebot-Mobile (errors didn't appear for desktop).
he_IL: שגיאות שהתחרשו בעת שהזחלן של גוגל שמותאם לניידים סרק את האתר שלך (השגיאות לא הופיעו בסריקה של האתר הרגיל - desktop).

en: Errors that occurred when your site was crawled by Googlebot.
he_IL: שגיאות שהתרחשו בזמן שהזחלן של גוגל סרק את האתר שלך.

en: Exclude user from Author-sitemap
he_IL: אל תציג מחבר במפת האתר

en: Excluded Posts
he_IL: פוסטים שלא יכללו

en: Excluded posts settings
he_IL: הגדרות עבור פוסטים שלא נכללו

en: Existing %1$s Title
he_IL: כותרת %1$s קיימת

en: Existing Yoast Meta Description
he_IL: תיאור SEO נוכחי

en: Expected an integer as input.
he_IL: ערך מספרי שלם מצופה כקלט

en: Export settings
he_IL: ייצא הגדרות

en: Export your %1$s settings
he_IL: יצוא הגדרות %1$s

en: Export your %1$s settings here, to import them again later or to import them on another site.
he_IL: יצוא הגדרות %1$s על מנת לייבא אותם שוב מאוחר יותר או לייבא אותם לאתר אחר.

en: Extensions
he_IL: הרחבות

en: FAQ
he_IL: שאלות נפוצות

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Facebook / Open Graph metadata
he_IL: מטה דאטה עבור פייסבוק / אופן גרף

en: Facebook Debugger
he_IL: פייסבוק דבאגר

en: Facebook Insights and Admins
he_IL: סטטיסטיקה מפייסבוק ודף מנהלים

en: Facebook Page URL
he_IL: כתובת עמוד פייסבוק

en: Facebook profile URL
he_IL: כתובת פרופיל פייסבוק

en: Facebook settings
he_IL: הגדרות פייסבוק

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
he_IL: הפעלת הרישיון נכשלה, מפתח הרישיון שגוי.

en: Failed to deactivate your %s license.
he_IL: כיבוי רישיון %s נכשל.

en: Faulty redirects
he_IL: הפניות שגויות

en: Feature phone
he_IL: טלפון פשוט

en: Features
he_IL: מאפיינים

en: Feedback
he_IL: משוב

en: Fetch the current status
he_IL: אתר את הסטטוס הנוכחי

en: File editor
he_IL: עריכת קבצים

en: Files successfully removed.
he_IL: הקבצים הוסרו בהצלחה.

en: Filter
he_IL: פילטר

en: Filter by SEO Score
he_IL: סינון לפי ציון SEO

en: Filter posts list
he_IL: סנן רשימת פוסטים

en: Filter specific user roles
he_IL: סנן תפקידים מסויימים של משתמשים

en: First detected
he_IL: נמצא לראשונה

en: Fix it
he_IL: תקן.

en: Focus KW
he_IL: ביטוי מיקוד

en: Focus keyword
he_IL: ביטוי למיקוד

en: Focus keyword not set.
he_IL: ביטוי מיקוד לא נקבע

en: Follow our %1$s for WordPress training and become a certified %1$s Expert!
he_IL: עקוב אחר ה%1$s שלנו לאימון בWordPress ותהפוך למומחה %1$s מוסמך

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף:

en: Force rewrite titles
he_IL: חייב שכתוב מחדש של הכותרות

en: Format-based archives
he_IL: ארכיונים מבוססי תבנית

en: Frontpage settings
he_IL: הגדרות דף ראשי

en: General
he_IL: כללי

en: Get %s &raquo;
he_IL: קנה %s &raquo;

en: Get Google Authorization Code
he_IL: קבל קוד אישור מגוגל

en: Good
he_IL: טוב

en: Good SEO score
he_IL: דירוג SEO סביר

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
he_IL: עבודה טובה! לא מצאנו שום בעיות SEO משמעותיות.

en: Google Page Speed Test
he_IL: בדיקת מהירות טעינת עמוד

en: Google Publisher Page
he_IL: עמוד Google Publisher

en: Google Trends
he_IL: גוגל טרנדים

en: Google shows your website's name in the search results, if you want to change it, you can do that here.
he_IL: גוגל מציג את שם האתר בתוצאות חיפוש, אם ברצונך לשנות זאת, ניתן לעשות זאת כאן.

en: Google shows your website's name in the search results, we will default to your site name but you can adapt it here. You can also provide an alternate website name you want Google to consider.
he_IL: גוגל מציג את שם האתר בתוצאות החיפוש, כברירת מחדל התוסף מציג את שם האתר, אבל כאן ניתן לשנות את הערך מבלי לשנות את שם האתר. כמו כן, ניתן לספק שם חלופי לשיקול גוגל.

en: Google was unable to crawl this URL due to an undetermined issue.
he_IL: Google מנוע מזחילה לURL זה מסיבות שאינם ידועות.

en: Google+
he_IL: גוגל+

en: Google+ URL
he_IL: כתובת גוגל+

en: Google+ settings
he_IL: הגדרות גוגל פלוס

en: HTML Validator
he_IL: אימות תקינות HTML

en: Head R&D
he_IL: מנהל מו"פ

en: HeadSpace2 data successfully imported
he_IL: נתונים מ-HeadSpace2 יובאו בהצלחה

en: Help center
he_IL: מרכז תמיכה

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Home
he_IL: דף הבית

en: Homepage
he_IL: דף הבית

en: Homepage &amp; Front page
he_IL: דף הבית והדף הראשי

en: How to insert breadcrumbs in your theme
he_IL: כיצד להכניס נתיב ניווט לתוך התבנית

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
he_IL: בעית SEO רצינית: אתה מונע גישה של רובוטים לאתר.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, enable this.
he_IL: אין לי מושג למה לאפשר שימוש במטא מילות מפתח, אבל למתעקשים סמנו כאן את התיבה

en: INACTIVE
he_IL: לא פעיל

en: If you buy %s you'll get access to our support team and bonus features!
he_IL: אם אתה קונה %s אתה תקבל גישה לקבוצת התמיכה שלנו ופיצ'רים מתנה

en: If you choose a permalink for your posts with %1$s, or anything else but a %2$s at the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
he_IL: אם תבחר מבנה לינקים לפוסטים עם הסיומת %1$s, או כל דבר אחר, חוץ מ-%2$s בסוף, זה יכריח את וורדפרס להוסיף סלאש בסוף כל שאר הדפים (שהם לא פוסטים).

en: If you don't know where to find the needed ID, see %1$sthis knowledge base article%2$s.
he_IL: אם אתם לא יודעים איך למצאו את ה- ID הנחוץ, צפו %1$sבמאגר המידע הזה%2$s.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on %s but want another description there, write it here.
he_IL: אם אתם לא מעוניינים שתיאור הדף שלכם יוצג כאשר משתפים את הדף שלכם ב %s ובקום תיאור הדף אתם מעוניינים בתיאור מותאם אישית, בבקשה הזינו כאן את התיאור החלופי.

en: If you don't want to use the post title for sharing the post on %s but instead want another title there, write it here.
he_IL: אם אתם לא מעוניינים  שכותרת הדף שלכם תוצג כאשר משתפים את הדף שלכם ב %s ובקום כותרת הדף אתם מעוניינים בכותרת מותאמת אישית, בבקשה הזינו כאן את הכותרת החלופית .

en: If you don't want to use the title for sharing on %1$s but instead want another title there, write it here.
he_IL: אם אינך מעוניין להשתמש בכותרת הפוסט לשיתוף ב%1$s, אלא להגדיר כותרת אחרת, יש להזין אותה פה.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
he_IL: אם לאתר היה קובץ .htaccess והוא היה פתוח לכתיבה, ניתן היה לערוך אותו מכאן.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
he_IL: אם לאתר היה קובץ robots.txt והוא היה פתוח לכתיבה, ניתן היה לערוך אותו מכאן.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
he_IL: אם לעסק יש עמוד גוגל+, ניתן להוסיף את הכתובת שלו כאן ולקשר אותו לעמוד האודות בגוגל+.

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
he_IL: אם כבר אישרת את האתר שלך עם פינטרסט (Pinterest), ניתן לדלג על השלב הבא

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
he_IL: אם תזינו משהו למעלה הוא ידרוס את %sתבנית meta keywords%s.

en: If you want to override the image used on %s for this post, upload / choose an image or add the URL here.
he_IL: אם תרצה להעלות עבור פוסט זה תמונה אחרת במקום התמונה ב %s, העלה / בחר תמונה או הוסף כתובת כאן.

en: If you want to restore a site to the default %s settings, press this button.
he_IL: שיחזור הגדרות ברירת מחדל של %s.

en: If you want to use an image for sharing on %1$s, you can upload / choose an image or add the image URL here.
he_IL: אם אתם רוצים להשתמש בתמונה לשיתוף ב- %1$s, אתם יכולים להעלות/ לבחור או להוסיף כתובת URL של התמונה כאן.

en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
he_IL: במידה ולאתר יש כותב אחד, ארכיון הכותב יהיה זהה לארכיון של דף הבית. הדבר יוצר %1$sבעיית תוכן משוכפל%2$s.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
he_IL: אם יש לך כבר תוסף SEO תוסף %sSEO Data Transporter%s יעזור להעביר את המידע לתוסף הזה.

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
he_IL: אם לאתר היה קובץ .htaccess והוא היה פתוח לכתיבה, ניתן היה לערוך אותו מכאן.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
he_IL: אילו לקובץ robots.txt היו הרשאות כתיבה, ניתן לערוך אותו כאן.

en: Image URL
he_IL: כתובת תמונה

en: Import
he_IL: יבוא

en: Import and Export
he_IL: יבוא ויצוא

en: Import from All-in-One SEO?
he_IL: יבוא מתוך All-in-One SEO?

en: Import from HeadSpace2?
he_IL: יבוא מתוך ​​HeadSpace2?

en: Import from WooThemes SEO framework?
he_IL: האם ליבא נתונים ממערכת SEO של WooThemes?

en: Import from other SEO plugins
he_IL: יבוא הגדרות מתוסף SEO אחר

en: Import from wpSEO
he_IL: ייבא מ wpSEO

en: Import settings
he_IL: יבוא ​​הגדרות

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking "Import settings"
he_IL: יבוא הגדרות על ידי איתור קובץ <em>settings.zip</em> ולחיצה על כפתור "יבוא הגדרות"

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
he_IL: ייבא הגדרות מתוספי SEO אחרים או ייבא את ההגדרות שלך לשימוש בבלוג אחר

en: In sitemap
he_IL: במפת האתר

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
he_IL: בתיאור עמוד זה יש לשקול: איך הוא משתווה לתחרות? האם ניתן ליצור תיאור מושך יותר?

en: Include Taxonomy Metadata
he_IL: כלול Metadata של טקסונומיות

en: Include in Sitemap?
he_IL: כלול במפת XML?

en: Incorrect Google Authorization Code.
he_IL: קוז זיהו של גוגל שגוי.

en: Indexability check by %1$s
he_IL: בדיקת יכולת אינדוקס בעזרת  %1$s

en: Instagram URL
he_IL: כתובת אינסטגרם

en: Installed
he_IL: מותקן

en: Integrations
he_IL: אינטגרציות

en: Issue categories
he_IL: קטגוריות בעיות

en: Keep
he_IL: שמור

en: Keyword Research
he_IL: מחקר מילות מפתח

en: Keyword analysis
he_IL: אנליזה למילת מפתח

en: Keyword:
he_IL: מילת מפתח:

en: Knowledge base
he_IL: בסיס ידע

en: Last crawled
he_IL: נסרק לאחרונה

en: Lead Architect
he_IL: ארכיטקט ראשי

en: License Key
he_IL: מפתח רישיון

en: License status
he_IL: סטטוס רישיון

en: Licenses
he_IL: רישיונות

en: Linguist
he_IL: לשונאי

en: LinkedIn URL
he_IL: כתובת לינקדאין

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Make %1$s primary %2$s
he_IL: הפוך את %1$s ל%2$s הראשי

en: Make primary
he_IL: הגדר כראשי

en: Mark as fixed
he_IL: סמן כ"תוקן"

en: Mark as fixed:
he_IL: סמן כתוקן:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
he_IL: סמן סוגיה זו כ"תוקנה" ב-%1$s.

en: Mark this result in the text
he_IL: סמן תוצאה זו בטקסט

en: Max entries per sitemap
he_IL: מספר פריטים מקסימלי במפת אתר

en: Meta Desc.
he_IL: תיאור מטא

en: Meta Robots
he_IL: תגית מטא רובוט

en: Meta description not set.
he_IL: תאור מטא טרם נקבע.

en: Meta description preview:
he_IL: תצוגה מקדימה של תיאור מטא:

en: Meta description template
he_IL: תיאור

en: Meta description to use for Author page
he_IL: Meta description לדף מחבר

en: Meta keywords
he_IL:  מילות מפתח

en: Meta keywords template
he_IL: מילות מפתח

en: Meta keywords to use for Author page
he_IL: Meta keywords לדף מחבר

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
he_IL: Meta keywords שבשמוש בדף ארכיון עבור ביטוי זה.

en: Mobile-Friendly Test
he_IL: בדיקת תאימות למובייל

en: More info
he_IL: מידע נוסף

en: More info can be found %1$son our knowledge base%2$s.
he_IL: מידע נוסף יכול להימצא %1$sבמאגר המידע שלנו%2$s.

en: MultiSite Settings
he_IL: הגדרות למערכת עם ריבוי אתרים

en: Multiple focus keywords is a %s feature
he_IL: מספר מילות מיקוד הנו %s יכולת

en: MySpace URL
he_IL: כתובת מייספייס

en: Name
he_IL: שם

en: Need more help?
he_IL: זקוק לעזרה נוספת?

en: Needs improvement
he_IL: טעון שיפור

en: Never include
he_IL: אף פעם אל תכלול

en: New %1$s Title
he_IL: כותרת %1$s חדשה

en: New URL:
he_IL: כתובת חדשה:

en: New Yoast Meta Description
he_IL: תיאור SEO חדש

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
he_IL: אתרים חדשים ברשת יורשים את הגדרות ה-SEO שלהם מאתר זה.

en: News site
he_IL: אתר חדשות

en: Next
he_IL: הבא

en: Next step
he_IL: השלב הבא

en: No
he_IL: לא

en: No Archive
he_IL: אין ארכיון

en: No Image Index
he_IL: אין אינדקס תמונות

en: No Snippet
he_IL: אין סניפט

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
he_IL: אם האתר הזה אינו חדש ללא ספק השתמשתה בתוסף עבור SEO. על מנת להקל עליך את המעבר אתה יכול ליבא את כל ההגדרות מכאן. באפשרותך ליבא את ההגדרות ולבדוק שהכל יובא כמו שצריך ורק אז לבצא יבוא ומחיקה של הנתונים הישנים. בסוף לא ישאר כפל נתונים.

en: No focus keyword set.
he_IL: לא נקבע ביטוי למיקוד

en: No focus keyword was set for this page. If you do not set a focus keyword, no score can be calculated.
he_IL: לא נקבע ביטוי מיקוד עבור דף זה. אם אינך קובע ביטוי מיקוד, לא ניתן לחשב את הציון המיקוד.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
he_IL: עמוד זה אינו מכיל תמונות, שקלו להוסיף תמונות מתאימות.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
he_IL: לא הוגדר תיאור עמוד, מנועי חיפוש ישתמשו בתוכן מהעמוד עצמו על מנת להציג תיאור.

en: No numeric value was received.
he_IL: לא התקבל ערך מספרי.

en: No redirect
he_IL: ללא ניתוב מחדש

en: No results found.
he_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: No settings found in file.
he_IL: לא נמצאו הגדרות בקובץ.

en: No taxonomy metadata found
he_IL: לא נמצאו מטה-נתונים על הטקסונומיה.

en: None
he_IL: ללא

en: None of the paragraphs are too long, which is great.
he_IL: אף פסקה אינה אינה ארוכה מדי, זה מצוין.

en: None of the paragraphs are too short, which is great.
he_IL: אין אף פסקה קצרה מדי, זה מצוין.

en: Not available
he_IL: לא זמין

en: Not followed
he_IL: לא מורשה

en: Not found
he_IL: לא נמצא

en: Not in sitemap
he_IL: לא במפת האתר

en: Note that not all variables can be used in every template.
he_IL: שימו לב שחלק מהמשתנים אינם זמינים בכל העמודים.

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
he_IL: הערה: עבור סוג פוסט בארכיון, ניתן לערוך את הכותרת ואת תגית התיאור בנפרד.

en: Notifications
he_IL: התראות

en: OK
he_IL: בסדר

en: OK SEO score
he_IL: דירוג SEO חיובי

en: Once Weekly
he_IL: פעם בשבוע

en: Open
he_IL: פתח

en: Open the configuration wizard
he_IL: פתח את אשף התצורה

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
he_IL: אופטימיזציה לוידאו תחשוף אותם בתוצאות מנועי חיפוש ותייצר יותר הקלקות!

en: Other
he_IL: אחר

en: Other personal site
he_IL: אתר אישי

en: Other variables not to clean
he_IL: משתנים אחרים שלא למחוק

en: Page %1$d of %2$d
he_IL: עמוד %1$d מתוך %2$d

en: Page URL/Slug
he_IL: כתובת/מזהה עמוד

en: Page not found
he_IL: הדף לא נמצא

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
he_IL: במקרים רבים שאנשים אחרים מקשרים אליך יש שגיאה בכתובת או שהם מוסיפים פרמטרים נוספים בסוף הכתובת, הפונקציה הזאת מאפשרת לך להפנות אותם לכתובת המקורית. הערה חשובה: האפשרות הזאת פעילה ומתוחזקת באופן אקטיבי אבל ידוע שהיא יוצרת בעיות עבור תוספים אחרים לכן אם יש לכם בעיה בתוסף אחר כצעד ראשון למציאת הבעיה נטרלו את האפשרות הזאת.

en: Permalinks
he_IL: קישורים קבועים

en: Person
he_IL: איש קשר

en: Pinterest
he_IL: פינטרסט

en: Pinterest Rich Pins Validator
he_IL: אימות תקינות Rich Pins של פינטרסט

en: Pinterest URL
he_IL: כתובת פינטרסט

en: Pinterest confirmation
he_IL: אישור פינטרסט

en: Pinterest settings
he_IL: הגדרות Pinterest

en: Please create a page title.
he_IL: הוסף כותרת לדף

en: Please enter a license key in the field below first.
he_IL: יש להזין מפתח של הרישיון.

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to %s, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
he_IL: נא להזין מספר מקסימלי של רשומות למפת אתר (ברירת מחדל היא %s, ניתן להקטין את הערך כדי למנוע בעיות זיכרון):

en: Please make sure both fields are filled.
he_IL: יש לוודא כי שני השדות מלאים.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below.
he_IL: אנא ספק תיאור META באמצעות עריכת המקטעון בתחתית.

en: Please provide an SEO title by editing the snippet below.
he_IL: אנא כתוב כותרת seo על ידי עריכת המקטע למטה

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
he_IL: נא לבחור סוג תוכן לטקסונומיה "%s"

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
he_IL: נא לבחור טקסונומיה לתוכן מסוג "%s"

en: Post Status
he_IL: סטטוס

en: Post Type
he_IL: סוג פוסט

en: Post Types
he_IL: סוגי פוסטים

en: Post doesn't exist.
he_IL: הפוסט אינו קיים.

en: Post has an invalid Post Type: %s.
he_IL: לפוסט יש סוג פוסט לא תקני: %s.

en: Post is set to noindex.
he_IL: מוגדר לא לאנדקס.

en: Post type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
he_IL: ארכיון CPT להצגה בקישורים פנימיים של טקסונומיות

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Posts list
he_IL: רשימת פוסטים

en: Posts to exclude
he_IL: פוסטים שלא יכללו

en: Posts with OK SEO score
he_IL: פוסטים עם ניקוד SEO בסדר

en: Posts with bad SEO score
he_IL: פוסטים עם ניקוד SEO רע

en: Posts with good SEO score
he_IL: פוסטים עם ניקוד SEO טוב

en: Posts without focus keyword
he_IL: פוסטים ללא ביטוי מיקוד

en: Prefix for Archive breadcrumbs
he_IL: קידומת עבור נתיב ניווט בארכיון

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
he_IL: קידומת עבור נתיב ניווט בעמוד חיפוש

en: Prefix for archive pages:
he_IL: קידומת לעמודי ארכיון:

en: Prefix for breadcrumbs:
he_IL: קידומת לקישורים פנימיים:

en: Prefix for search result pages:
he_IL: קידומת לעמודי תוצאות חיפוש:

en: Prefix for the breadcrumb path
he_IL: קידומת לנתיב (paths) של נתיב הניווט

en: Premium
he_IL: פרימיום

en: Premium Support
he_IL: תמיכת פרימיום

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign & Google AdWords Parameters.
he_IL: מניעת ניקוי פרמטרים של קמפיינים בגוגל אנליטיקס & גוגל אדוורדס.

en: Prevents search engines from using the DMOZ description in the search results for all pages on this site. Note: If you set a custom description for a page or post, it will have the %s tag regardless of this setting.
he_IL: מונע ממנועי חיפוש משימוש בתיאור הDMOZ בתוצאות החיפוש לכל עמודי האתר. הערה: הפוסט או העמוד יתוייגו בתגית %s גם אם ההגדרה פעילה.

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview &#8220;%s&#8221;
he_IL: הראה תצוגה מקדימה של &#8220;%s&#8221;

en: Previous
he_IL: קודם

en: Previous step
he_IL: השלב הקודם

en: Primary
he_IL: עיקרי

en: Primary %s
he_IL: עיקרי %s

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new blogs.
he_IL: הגדרות רגישות לפרטיות (מנהלי פייסבוק וכאלה), הגדרות ספציפי לתבנית (שכתוב כותרות) וכמה הגדרות ספציפיות אחרות לא ייובאו לאתרים חדשים.

en: Problems
he_IL: בעיות

en: Product Management
he_IL: מנהל מוצר

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Project Lead
he_IL: מוביל פרוייקט

en: Publication date
he_IL: תאריך פרסום

en: QA & Translations Manager
he_IL: QA ומנהל תרגום

en: Quality Assurance & Testing
he_IL: הבטחת איכות ובדיקות

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
he_IL: דירוג גבוה יותר בחיפוש מקומי ובגוגל מפות, בלי לשבור את הראש!

en: Readability
he_IL: קריאוּת

en: Reauthenticate with Google
he_IL: אמת מחדש באמצעות גוגל

en: Recalculating SEO scores for all pieces of content with a focus keyword.
he_IL: מחשב מחדש דירוגי SEO לכל קטעי התוכן הכוללים את מילת מיקוד

en: Redirect
he_IL: ניתוב מחדש

en: Redirect this broken URL and fix the error
he_IL: הפנה את הלינק השבור לדף אחר ותקן את השגיאה

en: Register now &raquo;
he_IL: הרשם עכשיו

en: Regular
he_IL: רגיל

en: Reload crawl issues
he_IL: טען מחדש בעיות זחילה

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove blog page from breadcrumbs
he_IL: הסרת עמוד בלוג מקישורים פנימיים

en: Remove marks in the text
he_IL: הסר סימונים בטקסט

en: Remove the %s variables.
he_IL: להסיר את המשתנים של %s.

en: Remove these ads?
he_IL: הסרת מודעות?

en: Removes the keyword tab from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
he_IL: מסיר את כרטיסיית מילת המפתח מה-metabox ומנטרל את כל ההמלצות שקשורות ל SEO.

en: Replaced with a custom taxonomies description
he_IL: תיאור טקסונומיה

en: Replaced with a posts custom field value
he_IL: הערך של השדה המיוחד

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
he_IL: טקסונומיות מופרדות בפסיקים.

en: Replaced with the category description
he_IL: תיאור קטגוריה

en: Replaced with the current date
he_IL: התאריך הנוכחי

en: Replaced with the current day
he_IL: היום הנוכחי

en: Replaced with the current month
he_IL: החודש הנוכחי

en: Replaced with the current page number
he_IL: מספר העמוד הנוכחי

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
he_IL: הדף הנוכחי (למשל עמוד 2 מתוך 4)

en: Replaced with the current page total
he_IL: מספר הדפים הכולל

en: Replaced with the current search phrase
he_IL: ביטוי החיפוש הנוכחי

en: Replaced with the current tag/tags
he_IL: תגיות נוכחיות

en: Replaced with the current time
he_IL: השעה הנוכחית

en: Replaced with the current year
he_IL: השנה הנוכחית

en: Replaced with the date of the post/page
he_IL: תאריך הפוסט/עמוד

en: Replaced with the post categories (comma separated)
he_IL: קטגוריות הפוסט (מופרדות בפסיקים)

en: Replaced with the post type plural label
he_IL: סוג פוסט עם תגיות מרובות

en: Replaced with the post type single label
he_IL: סוג פוסט עם תגית אחת

en: Replaced with the post/page ID
he_IL: המזהה של הפוסט/עמוד

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
he_IL: ביוגרפיה של מחבר הפוסט/עמוד

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
he_IL: כינוי מחבר העמוד/פוסט

en: Replaced with the post/page author's userid
he_IL: מזהה מחבר העמוד/פוסט

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
he_IL: תקציר הפוסט/עמוד (או שייווצר באופן אוטומטי אם לא קיים)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
he_IL: תקציר הפוסט/עמוד (ללא יצירה אוטומטית)

en: Replaced with the post/page modified time
he_IL: שעת עדכון הפוסט/עמוד

en: Replaced with the posts focus keyword
he_IL: ביטוי המיקוד של הפוסט/עמוד

en: Replaced with the slug which caused the 404
he_IL: מזהה כתובת שיצר שגיאת 404

en: Replaced with the tag description
he_IL: תיאור תגית

en: Replaced with the term description
he_IL: תיאור המונח

en: Replaced with the term name
he_IL: שם המונח

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
he_IL: כותרת של עמוד-אב

en: Replaced with the title of the post/page
he_IL: כותרת הפוסט/עמוד

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
he_IL: שגיאה:  "%s" (%sהודעת רישיון%s)

en: Request timed out or site is blocking Google.
he_IL: משך ההמתנה לבקשה ארוך מדי או שהאתר חוסם את גוגל.

en: Response code
he_IL: קוד תגובה

en: Restore Default Settings
he_IL: שיחזור הגדרות ברירת מחדל

en: Restore default settings
he_IL: שחזור הגדרות ברירת מחדל

en: Restore site to default settings
he_IL: שיחזור הגדרות ברירת המחדל של האתר

en: Restore site to defaults
he_IL: שיחזור ברירת המחדל של האתר

en: Restore this item.
he_IL: שחזר פרטי זה.

en: SEO Book
he_IL: ספר SEO

en: SEO Settings
he_IL: הגדרות SEO

en: SEO Title
he_IL: כותרת SEO

en: SEO title
he_IL: כותרת SEO

en: SEO title preview:
he_IL: תצוגה מקדימה של כותרת SEO:

en: SEO title preview:
he_IL: תצוגה מקדימה של כותרת ה-SEO:

en: SEO: Bad
he_IL: SEO: גרוע

en: SEO: Good
he_IL: SEO: טוב

en: SEO: No Focus Keyword
he_IL: SEO: אין ביטוי למיקוד

en: SEO: OK
he_IL: SEO: בסדר

en: SEO: Post Noindexed
he_IL: SEO: לא לאנדקס

en: Save MultiSite Settings
he_IL: שמור הגדרות למערכת עם ריבוי אתרים

en: Save Profile
he_IL: שמירת פרופיל

en: Save changes to .htaccess
he_IL: שמירת שינויים בקובץ htaccess.

en: Save changes to Robots.txt
he_IL: שמירת שינוים בקובץ robots.txt

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
he_IL: שלבו בצורה חלקה את WooCommerce עם %1$s וקבלו תכונות נוספות!

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Console
he_IL: קונסולת חיפוש

en: Search for "%s"
he_IL: חפש "%s"

en: Search pages
he_IL: דפי חיפוש

en: Search results
he_IL: תוצאות החיפוש

en: Search the Yoast knowledge base
he_IL: חפש במאגר הידע של יוסט

en: Security
he_IL: אבטחה

en: Security setting
he_IL: הגדרות אבטחה

en: Select profile
he_IL: בחר פרופיל

en: Separator between breadcrumbs
he_IL: המפריד בין הפריטים בנתיב הניווט

en: Server Error
he_IL: שגיאת שרת

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
he_IL: ההגדרה "%s" כבר לא בשימוש ולכן היא נמחקה.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings Updated.
he_IL: עדכון הגדרות.

en: Settings could not be imported:
he_IL: לא הצלחתי ליבא את ההגדרות:

en: Settings successfully imported.
he_IL: הגדרות יובאו בהצלחה.

en: Show
he_IL: להראות

en: Show Blog page
he_IL: תציג את עמוד הבלוג

en: Show information about errors in category 'Access Denied'
he_IL: הצג מידע לגבי שגיאות בקטגוריה 'גישה נדחתה'

en: Show information about errors in category 'Blocked'
he_IL: הצג מידע לגבי שגיאות בקטגוריה 'חסום'

en: Show information about errors in category 'Not Found'
he_IL: הראה מידע בקשר לשגיאות בקטגוריה 'לא נמצא'

en: Show information about errors in category 'Other'
he_IL: הראה מידע בקשר לשגיאות בקטגוריה 'אחר'

en: Show information about errors in category 'Server'
he_IL: הצג מידע לגבי שגיאות בקטגוריה 'שרת'

en: Show information about errors in category 'Soft 404'
he_IL: הצג מידע בנוגע לשגיאות בקטגוריות 'soft 404'

en: Show information about the content analysis
he_IL: הצג מידע בנוגע לניתוח תוכן.

en: Show information about the focus keyword
he_IL: תראה מידע בקשר למילה שנבחרה

en: Show information about the snippet editor
he_IL: הראה מידע בקשר לעורך טקסט

en: Sign Up!
he_IL: הירשם!

en: Site Admins (default)
he_IL: מנהלי אתר (ברירת מחדל)

en: Site ID
he_IL: ה-ID של האתר

en: Site-wide default: %s
he_IL: ברירת מחדל לכל האתר: %s

en: Sitewide meta settings
he_IL: הגדרות גלובליות לאתר

en: Slug
he_IL: מחרוזת

en: Slug preview:
he_IL: תצוגה מקדימה של התקציר:

en: Small business site
he_IL: עסק קטן

en: Smartphone
he_IL: טלפון חכם

en: Snippet editor
he_IL: עורך המקטעים

en: Snippet preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Social
he_IL: חברתי

en: Social Previews
he_IL: תצוגה מקדימה של המדיה החברתית

en: Soft 404
he_IL: 404 רך

en: Something went wrong. Please try again later.
he_IL: משהו השתבש, נא לנוסת שוב מאוחר יותר.

en: Special Pages
he_IL: דפים מיוחדים

en: Strip the category base (usually %s) from the category URL.
he_IL: הסר את קטגורית הבסיס (בדרך כלל %s) משורת הURL של הקטגוריה.

en: Subpages of archives
he_IL: תתי עמודים של ארכיונים

en: Success!
he_IL: הצלחה!

en: Successfully cleared all Facebook Data
he_IL: מחיקת נתוני פייסבוק בוצעה בהצלחה

en: Successfully removed admin %s
he_IL: הוסר בהצלחה מנהל %s

en: Summary
he_IL: תקציר

en: Summary with large image
he_IL: תקציר עם תמונה גדולה

en: Super Admins only
he_IL: סופר מנהלים בלבד

en: Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
he_IL: הסימנים מוצגים בגדלים שמופיעים בתוצאות מנועי החיפוש.

en: Take note:
he_IL: רשום הערה:

en: Take the online SEO Copywriting Training course and learn how to write awesome copy that ranks!
he_IL: קחו את הקורס המקוון "SEO Copywriting", ולמדו כיצד לכתוב תוכן מדהים שמדורג גבוה!

en: Taxonomies
he_IL: טקסונומיות

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for post types
he_IL: טקסונומיה להצגה בקישורים פנימיים בדפי CPT

en: Team Yoast
he_IL: צוות Yoast

en: Template explanation
he_IL: הסבר תבנית

en: Tester
he_IL: בודק

en: Thank you for updating %1$s!
he_IL: תודה ששדרגת את %1$s!

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
he_IL: נראה כי ההרחבה Standard PHP Library (SPL)  אינה זמינה. נא לפנות לחברת האחסון להפעיל אותה.

en: The URL that this page should redirect to.
he_IL: כתובת ה URL אליו דף זה פונה.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
he_IL: כתובת ה canonical של דף זה אמור להצביע עליו, השאירו ריק עבור ברירת המחדש של הגדרת הקישורים. תומך גם ב %scanonical חוצה אתרים%s

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
he_IL: קישור ה canonical מוצג בדף ארכיון עבור ביטוי זה.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
he_IL: הגדרת ברירת המחדל של האתר צריכה להיות ערך מספרי של האתר בו יש להשתמש כברירת מחדל.

en: The default card type to use
he_IL: השתמש בכרטיס מסוג

en: The featured image should be at least 200x200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
he_IL: התמונה הנבחרת צריכה להיות בגודל של 200x200 פיקסלים, לפחות, כדי שפייסבוק ואתרי מדיה חברתית אחרים יקלטו אותה.

en: The file %s could not be removed. Please remove it via FTP.
he_IL: לא ניתן היה להסיר את הקובץ %s. יש להסירו באמצעות FTP.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
he_IL: כנראה שהמסנן אינו פעיל, יש לפנות לחברת האכסון כדי להפעיל אותו.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
he_IL: פתרון ה-SEO הכולל הראשון עבור וורדפרס, הכולל אנליזת עמוד, מפות אתר ועוד.

en: The focus keyword '%1$s' does not appear in the SEO title.
he_IL: מילת המיקוד '%1$s' אינה מופיעה בכותרת העמוד.

en: The focus keyword appears in %2$d (out of %1$d) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.
he_IL: מילות מפתח / ביטוי מפתח מופיעים ב%2$d (מתוך %1$d) של כותרות משנה. אומנם זה לא מהגורמים החזקים בדרוג אבל גם זה מועיל.

en: The focus keyword appears in the URL for this page.
he_IL: מילת המיקוד מופיעה בשורת הכתובת של עמוד זה

en: The images on this page are missing alt attributes.
he_IL: לתמונות בדף זה חסרות תגיות alt.

en: The images on this page contain alt attributes with the focus keyword.
he_IL: התמונות בעמוד זה כוללות תגית ALT עם מילת המיקוד

en: The images on this page contain alt attributes.
he_IL: התמונה בעמוד זה כוללת תגית ALT

en: The images on this page do not have alt attributes containing the focus keyword.
he_IL: לתמונות בדף זה אין תגי alt המכילים את מילת המפתח.

en: The issues have been successfully reloaded!
he_IL: הבעיות נטענו מחדש בהצלחה!

en: The keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter.
he_IL: משפט התיאור ארוך מ- 10 תווים, משפט תיאור צריך להיות קצר יותר.

en: The keyword density is %1$s, which is over the advised %3$s maximum; the focus keyword was found %2$d times.
he_IL: צפיפות מילות המפתח היא %1$s, זה מעל המקסימום המומלץ של %3$s, הביטוי מופיע %2$d פעמים.

en: The meta description contains the focus keyword.
he_IL: מילת המיקוד נמצאת בתיאור meta של עמוד זה

en: The name of the company
he_IL: שם החברה

en: The number of words following each of the subheadings exceeds the recommended minimum of %1$d words, which is great.
he_IL: מספר המילים לאחר כל כותרת משנה עולה על המינימים המומץ של %1$d מילים, זה מצוין.

en: The old data of the imported plugin was deleted successfully.
he_IL: המידע הישן מהתוסף המיובא נמחק בהצלחה.

en: The page title has a nice length.
he_IL: לדף יש כותרת באורך טוב.

en: The page title is too short. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
he_IL: כותרת הדף קצרה מדי. השתמש ברווח כדי להוסיף וריאציות של מילות מפתח או צור העתק call-to-action משכנע

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
he_IL: זוהה תוסף All-In-One-SEO. האם ברצונך s%לייבא את הגדרותיוs%?

en: The plugin wpSEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
he_IL: התוסף wp-SEO זוהה. האם ברצונך %sלייבא את ההגדרות שלו%s?

en: The post %s appeared first on %s.
he_IL: הפוסט %s הופיע ראשון ב%s

en: The premium version of %1$s with more features & support.
he_IL: גרסת פרימיום של %1$s עם תמיכה ומאפיינים נוספים.

en: The recommended minimum is %2$d word. | The recommended minimum is %2$d words.
he_IL[0]: המינימום המומלץ הוא מילה %2$d.
he_IL[1]: המינימום המומלץ הוא %2$d מילים.

en: The separator defined in your theme's %s tag.
he_IL: הקו מפריד שהוגדר בתבנית שלך %s תגית.

en: The site's name
he_IL: שם האתר

en: The site's tag line / description
he_IL: סלוגן/תיאור האתר

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
he_IL: מזהה הדף קצת ארוך, נסה לקצר אותו

en: The target URL doesn't exist, but your server is not returning a 404 (file not found) error.
he_IL: כתובת היעד לא קיימת אך השרת שלך לא החזיר שגיאת 404 (הקובץ לא נמצא).

en: The text contains %1$d subheading, which is great. | The text contains %1$d subheadings, which is great.
he_IL[0]: הטקסט מכיל כותרת משנה אחת (%1$d) - נהדר!
he_IL[1]: הטקסט מכיל %1$d כותרות משנה - מצוין!

en: The text contains %1$d word. | The text contains %1$d words.
he_IL[0]: הטקסט מכיל מילה %1$d.
he_IL[1]: הטקסט מכיל %1$d מילים.

en: The text contains %2$d consecutive sentences starting with the same word. Try to mix things up! | The text contains %1$d instances where %2$d or more consecutive sentences start with the same word. Try to mix things up!
he_IL[0]: המלל שלכם מכיל %2$d משפטים עוקבים שמתחילים באותה מילה, נסו לשנות את הדברים!
he_IL[1]: המלל שלכם מכיל %1$d מופעים בהם %2$d או יותר משפטים עוקבים מתחילים באותה מילה, נסו לשנות את הדברים!

en: The text does not contain any subheadings. Add at least one subheading.
he_IL: הטקסט אינו מכיל אף כותרת משנה, הוסיפו לפחות כותרת משנה אחת.

en: The title &amp; metas settings for %1$s are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
he_IL: הכותרת והגדרות אחרות של %1$s מורכבות ממשתנים המוחלפים בערכים ספציפיים כאשר הדף מוצג. בתפריט הצדדי מוצגים המשתנים הזמינים.

en: Theme License
he_IL: רישיון

en: There were no profiles found
he_IL: לא נמצאו פרופילים

en: These are the title, description and image used in the Open Graph meta tags on the front page of your site.
he_IL: הגדרות Open Graph אלה כוללות את הכותרת, התיאור והתמונה המשמשות בעמוד הראשי של האתר.

en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
he_IL: דפים אלה יהיו %s כברירת מחדל, כך שהם לא יופיעו בתוצאות החיפוש.

en: This Facebook user has already been added as an admin.
he_IL: משתמש פייסבוק זה כבר מוגדר כמנהל.

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in Google's Knowledge Graph. You can be either a company, or a person, choose either:
he_IL: מידע זה מוצג בתגיות Meta באתר. הוא מיועד להופיע בגרף הידע של גוגל. לפי ההנחיות, ניתן לייצג חברה או איש קשר.

en: This export includes taxonomy metadata
he_IL: יצוא זה כולל מטה-נתונים על הטקסונומיה

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
he_IL: אפשרות זו מוסיפה לפיד ה-RSS קישורים לאתר ולפוסט הספציפי, כך שגנבי תוכן ומכונות אוטומטיות יקשרו בחזרה לאתר זה. הדבר יכול לעזור למנועי חיפוש לזהות את מקור התוכן המועתק.

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
he_IL: זה עוזר ליצור כתובות נקיות אופן אוטומטי על ידי הסרת מילות קישור.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
he_IL: תמונת ברירת מחדל לשיתוף כאשר העמוד/פוסט אינו מכיל תמונה ראשית.

en: This is a settings export file for the %1$s plugin by Yoast.com
he_IL: זהו קובץ הגדרות ליצוא עבור תוסף %1$s שנכתב על ידי Yoast.com

en: This is below the recommended minimum of %2$d word. Add more content that is relevant for the topic. | This is below the recommended minimum of %2$d words. Add more content that is relevant for the topic.
he_IL[0]: מתחת למינימום המומלץ של  %2$d מילים. הוסף עוד תוכן רלוונטי לנושא.
he_IL[1]: מתחת למינימום המומלץ של  %2$d מילים. הוסף עוד תוכן רלוונטי לנושא.

en: This is far below the recommended minimum of %2$d word. Add more content that is relevant for the topic. | This is far below the recommended minimum of %2$d words. Add more content that is relevant for the topic.
he_IL[0]: הרבה מתחת למינימום המומלץ של מילה %2$d. הוסף עוד תוכן רלוונטי לנושא.
he_IL[1]: הרבה מתחת למינימום המומלץ של  %2$d מילים. הוסף עוד תוכן רלוונטי לנושא.

en: This is more than or equal to the recommended minimum of %2$d word. | This is more than or equal to the recommended minimum of %2$d words.
he_IL[0]: גדול או שווה למינימום המומלץ של  %2$d מילים.
he_IL[1]: גדול או שווה למינימום המומלץ של  %2$d מילים.

en: This is slightly below the recommended minimum of %2$d word. Add a bit more copy. | This is slightly below the recommended minimum of %2$d words. Add a bit more copy.
he_IL[0]: התוכן הוא מעט מתחת למינימום המומלץ של  מילה %2$d. הוסף עוד קצת תוכן רלוונטי.
he_IL[1]: התוכן הוא מעט מתחת למינימום המומלץ של  %2$d מילים. הוסף עוד קצת תוכן רלוונטי.

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
he_IL: זה המקום שבו תכניס את מפתחות הרישיון לאחד מתוספי הפרמיום שלנו, אתה צריך להפעיל אחד .

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
he_IL: זה חייב להיות אתר קיים. האתר %s לא קיימת או סומן כנמחק.

en: This page has %1$s outbound link(s), all nofollowed.
he_IL: עמוד זה כולל %1$s קישורים יוצאים, כולם בעלי מאפיין nofollow.

en: This page has %1$s outbound link(s).
he_IL: בדף זה יש %1$s קישורים יוצאים.

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
he_IL: מניעת שרשור תגובות עבור משתמש ללא JavaScript מופעל. באתרים גדולים מאוד עם המון תגובות הדבר משפר <em>מאוד</em> את יעילות הסריקה של מנועי החיפוש.

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
he_IL: אתר זה לא הופעל כראוי דרך yoast.com ולכן לא ניתן יהיה לבדוק אם קיימים עדכונים. יש להפעיל את האתר עם רישיון תקף.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
he_IL: הכלי הזה מאפשר לכם לשנות בקלות קבצים חשובים של ה- SEO, לדוגמה, robots.txt וקובץ .htaccess.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
he_IL: כלי זה מאפשר לך לבצע שינויים בכותרות ובתיאורי עמודים ומאמרים במהירות ללא צורך בכניסה לעורך טקסט של כל עמוד בנפרד.

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title Separator
he_IL: מפריד כותרת

en: Title optimization
he_IL: אופטימיזציית כותרת

en: Title settings
he_IL: הגדרות כותרת

en: Title template
he_IL: כותרת

en: Title to use for Author page
he_IL: כותרת בדף מחבר

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
he_IL: כותרת לשימוש עבור דף זה בנתיב (path) של נתיב הניווט

en: Titles &amp; Metas
he_IL: כותרות ותגיות מטא

en: To %1$sconfirm your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
he_IL: כדי %1$sלאשר את האתר שלך עם פינטרסט%2$s, הוסף את תגית המטא כאן:

en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user. If you have an app for your site, you could use that as well.
he_IL: כדי שתוכלו להשתמש ב %sFacebook Insights%s באתר שלכם, אתם צריכים להגדיר את המנהל. ניתן להגדיר משתמש. אם יש לכם אפליקציית פייסבוק ניתן להשתמש בה להגדרת הניהול.

en: To be able to add and analyze multiple keywords for a post or page you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
he_IL: על מנת שיתאפשר לכם לבצע ניתוח למספר מרובה של מילות מפתח לדפים ופוסטים אתם צריכים  %1$s. אתם יכולים  לרכוש את התוסף, כולל שנה של תמיכה תכנית, עדכונים ושדרוגים, ב - %2$s.

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
he_IL: כדי שיתאפשר לכם לבצע הפניה ולתקן את הבעיה בזו, אתם צריכים %1$s. אתם יכולים לרכוש את התוסף, כולל שנה של תמיכה תכנית ועדכונים, ב- %2$s.

en: To let search engines know which social profiles are associated to this site, enter them below:
he_IL: הפרופיל שלך עבור רשתות חברתיות

en: Toggle license status
he_IL: פתח סטטוס רישיון

en: Tools
he_IL: כלים

en: Translation of %s
he_IL: תרגום של  %s

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
he_IL: נסה ליצור משפטים קצרים יותר על מנת לאפשר קריאה נעימה יותר.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
he_IL: נסה ליצור משפטים קצרים יותר, עם מילים יותר פשוטות, על מנת לאפשר קריאה נעימה יותר.

en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Twitter Username
he_IL: משתמש טוויטר

en: Twitter settings
he_IL: הגדרת טוויטר

en: Twitter username (without @)
he_IL: שם המשתמש בטוויטר (ללא הכרוכית-@)

en: URL points to a non-existent page.
he_IL: הפניה לעמוד לא קיים.

en: URL preview:
he_IL: תצוגה מקדימה של URL:

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
he_IL: פתיחת הקובץ נכשלה - הקובץ settings.ini לא נמצא.

en: Unzipping failed with error "%s".
he_IL: פתיחת הקובץ נכשלה עם השגיאה "%s".

en: Updated Robots.txt
he_IL: עדכן קובץ robots.txt

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
he_IL: שדרוג התבנית תגרום לאיבוד כל ההתאמות שבוצעו. "ביטול" לעצירה, "המשך" לשדרוג.

en: Upgrade to %1$s &raquo;
he_IL: שדרוג ל%1$s

en: Upload Image
he_IL: העלאת תמונה

en: Upload failed.
he_IL: ההעלאת הקובץ נכשלה.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
he_IL: אופן שימוש בקישורים פנימיים מוסבר ב%1$sמדריך ליישום קישורים פנימיים%2$s.

en: Use Image
he_IL: השתמש בתמונה

en: Use meta keywords tag?
he_IL: עשה שימוש בתגית meta keywords?

en: User sitemap
he_IL: משתמשים

en: Users without posts
he_IL: משתמשים ללא פוסטים

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
he_IL: באמצעות טופס זה ניתן לשחזר את הגדרות ברירת המחדל.

en: Video tutorial
he_IL: מדריך וידאו

en: View
he_IL: הצג

en: View &#8220;%s&#8221;
he_IL: הצג &#8220;%s&#8221;

en: WP Page Title
he_IL: כותרת עמוד של וורדפרס

en: Want to be a %s Expert?
he_IL: רוצה להיות מומחה ב%s?

en: Want to help us develop? Read our %1$scontribution guidelines%2$s!
he_IL: רוצים לעזור לנו לפתח? קראו את %1$sההנחיות לתרומה%2$s שלנו!

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
he_IL: אזהרה: למרות שניתן להגדיר כאן הגדרות לרובוטים, כל האתר מוגדר noindex בהגדרות הפרטיות, כך שלהגדרות אלה לא תהיינה השפעה.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
he_IL: מצאנו את הסוגיות הבאות שמשפיעות על ה-SEO של אתרך.

en: We've updated our SEO score algorithm. %1$sRecalculate the SEO scores%2$s for all posts and pages.
he_IL: אנחנו עדכנו את אלגוריתם .  %1$sלחצו כאן על מנת לשקלל את ציון ה- SEO %2$s לכל הדפים והפוסטים.

en: Webmaster Tools
he_IL: כלי מנהלי אתרים

en: Webmaster Tools verification
he_IL: אימות כלי מנהל אתר (webmaster tools)

en: Website name
he_IL: שם האתר

en: Welcome!
he_IL: ברוכים הבאים!

en: Who should have access to the %1$s settings
he_IL: קבע למי תהייה גישה להגדרות %1$s

en: Why Google won't display the right page title
he_IL: מדוע גוגל לא תציג את כותרת הדף הנכונה

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
he_IL: הגדרות SEO של WooThemes והנתונים יובאו בהצלחה.

en: XML Sitemaps
he_IL: מפת XML

en: XML sitemap functionality
he_IL: הגדרות מפת אתר XML

en: Yandex Webmaster Tools
he_IL: כלי מנהלי האתרים של יאנדקס:

en: Yes
he_IL: כן

en: Yoast Developers
he_IL: מפתחי Yoast

en: Yoast SEO
he_IL: יוסט SEO

en: Yoast plugins share some code between them to make your site faster. As a result of that, we need all Yoast plugins to be up to date. We've detected this isn't the case, so please update the Yoast plugins that aren't up to date yet.
he_IL: התוספים של יואסט משתפים ביניהם קוד כדי שהאתר יהיה מהיר יותר. כפועל יוצא, כל התוספים של יואסט צריכים להיות מעודכנים. באתר זה לא כולם מעודכנים, לכן יש לעדכן אותם.

en: You are not allowed to access this page.
he_IL: אין לך הרשאה להיכנס לדף זה.

en: You can choose to not include users without posts.
he_IL: באפשרותך לבחור לא להציג משתמשים ללא פוסטים.

en: You can click on each element in the preview to jump to the Snippet Editor.
he_IL: תוכלו להקליק על כל אלמנט בתצוגה המקדימה כדי לדלג לעורך התקציר

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
he_IL: ניתן לשלוט בכותרת ותיאור של דף האתר על ידי ביצוע %sשינוים בדף עצמו%s

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
he_IL: ניתן לשלוט בכותרת ובתיאור של הדף הראשי על ידי ביצוע %sשינוים בדף עצמו%s

en: You can exclude posts from the sitemap by entering a comma separated string with the Post ID's. The format will become something like: %1$s.
he_IL: ניתן לא לכלול פוסטים מסויימים במפת האתר על ידי הזנת מספרי ה-ID שלהם מופרדים בפסיקים. הפורמט יהיה משהו כמו: %1$s.

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
he_IL: ניתן להשתמש בתיבות מתחת על מנת לאמת עם כלי מנהלי האתרים השונים, אם האתר כבר אומת, ניתן לשכוח מהעניין. הזן את הערכי המטא עבור:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
he_IL: ניתן להשתמש במשתנים הבאים בתוכן, הם יוחלפו בערכים המתאימים.

en: You can't edit %s that aren't yours.
he_IL: אינך יכול לערוך %s שלא שלך.

en: You can't edit %s.
he_IL: אינך יכול לערוך את %s.

en: You cannot create a robots.txt file.
he_IL: אינך יכול ליצור קובץ robots.txt

en: You cannot edit the .htaccess file.
he_IL: אינך יכול לערוך את הקובץ htaccess.

en: You cannot edit the robots.txt file.
he_IL: אינך יכול לערוך את הקובץ robots.txt

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
he_IL: לא ניתן שנות משתנה WPSEO על ידי רישום משתנה באותו שם, יש להשתמש בפילטר "wpseo_replacements".

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
he_IL: הוגדר מפתח רישיון עבור %s בעזרת קבוע PHP.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
he_IL: צריך לחולל את מפת ה XML, וגם לא יקח לו זמן להתעדכן לאחר פרסום פוסט חדש. <strong>לא</strong>

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
he_IL: אתם לא צריכים ליצור הפניה ל- URL %1$s בגלל שהפניה כבר קיימת. ההפניה הקיימת מובילה אל %2$s. אם הפניה זו תקינה אתם יכולים לסמן את הסוגיה כפתורה. אם לא, אנא גשו לדף ההפניות ושנו את יעד כתובת ה- URL.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
he_IL: אין את כותרת הפוסט בתוך ה URL, דבר שמאוד מומלץ. שקול שינוי הגדרת הלינקים ל<strong>/%postname%/</strong>.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
he_IL: לאתר אין קובץ robots.txt, צור קובץ:

en: You have a new issue concerning your SEO! | You have %d new issues concerning your SEO!
he_IL[0]: יש לך סוגיה חדשה הנוגעת ל-SEO שלך!
he_IL[1]: יש לך %d סוגיות חדשות הנוגעות ל-SEO שלך!

en: You have an unlimited license.
he_IL: רישיון ללא הגבלה.

en: You have far too little content, please add some content to enable a good analysis.
he_IL: יש לך מעט מדי תוכן. יש להוסיף תוכן כדי לאפשר ניתוח איכותי.

en: You have not used the focus keyword in any subheading (such as an H2) in your copy.
he_IL: מילת מפתח לא מופיעה באף כותרות משנה (דוגמת H2).

en: You have used %d/%d activations.
he_IL: נעשה שימוש ב- %d/%d הפעלות.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
he_IL: השתמשת ב-HTML בערך שהזנת, וזה אסור.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
he_IL: משתנים מופרדים בפסיקים, שאין ברצונך לנקות אותם.

en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
he_IL: עלייך לגשת ל%1$sהגדרות קריאה%2$s ולבטל סימון של אפשרות הנראות במנועי חיפוש.

en: You searched for
he_IL: חיפשת

en: You searched for %s
he_IL: חיפוש עבור %s

en: You've never used this focus keyword before, very good.
he_IL: מעולם לא נעשה שימוש בביטוי מיקוד זה, טוב מאוד.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
he_IL: הגעת למגבלת ההפעלות. יש <a href="%s">לשדרג את הרישיון</a> כדי להשתמש בו באתר זה.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
he_IL: נעשה שימוש בביטוי מיקוד זה %1$פעם אחת בעבר%2$s, יש להחליט איזה עמוד יותר רלוונטי לביטוי מיקוד זה.

en: YouTube URL
he_IL: כתובת יוטיוב

en: Your %s license has been activated.
he_IL: רישיון %s הופעל.

en: Your %s license has been deactivated.
he_IL: רישיון %s כובה.

en: Your %s license will expire on %s.
he_IL: רישיון %s שלך יפוג ב-%s.

en: Your Info
he_IL: פרטים שלך

en: Your XML Sitemap
he_IL: מפת האתר שלך בפורמט XML

en: Your homepage can be indexed by search engines.
he_IL: עמוד הבית של האתר יכול להתאנדקס בתוצאות מנועי החיפוש

en: Your input contains invalid characters. Please make sure both fields are filled in correctly.
he_IL: הקלט מכיל תווים לא חוקיים. נא לוודא ששני השדות מלאים כהלכה.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
he_IL: פג תוקפו של הרישיון. יש <a href="%s">להאריך את הרישיון</a> כדי להמשיך להשתמש בו.

en: Your name
he_IL: שם

en: Your social profiles
he_IL: פרופילים ברשתות חברתיות

en: archived
he_IL: אורכב

en: difficult
he_IL: קשה

en: easy
he_IL: קל

en: fairly difficult
he_IL: קשה למדי

en: fairly easy
he_IL: קל למדי

en: mature
he_IL: בוגר

en: ok
he_IL: אישור

en: or
he_IL: או

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הכל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הכל <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: פח <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: פח <span class="count">(%s)</span>

en: public
he_IL: ציבורי

en: search
he_IL: חפש

en: spam
he_IL: ספאם

en: very difficult
he_IL: קשה מאוד

en: very easy
he_IL: קל מאוד

en: wpSEO has been deactivated
he_IL: wpSEO נכבה

en: you are <strong>not</strong> receiving updates.
he_IL: אתה <strong>לא</strong> מקבל עדכונים.

en: you are receiving updates.
he_IL: אתה מקבל עדכונים.
